Teşhir ürünü Samsung LC24RG50FQMXUF monitör sıkıntı çıkartır mı?

perfectoo

Hectopat
Merhaba 1730 TL'ye Samsung LC24RG50FQMXUF monitör aldım. Monitör teşhir ürünü fakat 24 ay garantisi var. Piyasaya baktığımda bayağı uygun geldi ve aldım. Sizce nasıl etmişim? Bir sorun çıkartır mı?

Garantisi sıfırdan başlatıldığı için sorun olmaz hocam, teşhir ürünlerini alirken deformasyon veya bir kusur var mı diye kontrol etmek gerekli sadece. Yani eğer ürün de sorun yoksa ürünü alarak iyi yapmışsınız.

Garantisi sıfırdan başlatıldığı için sorun olmaz hocam, teşhir ürünlerini alirken deformasyon veya bir kusur var mı diye kontrol etmek gerekli sadece. Yani eğer ürün de sorun yoksa ürünü alarak iyi yapmışsınız.

Monitör elime 2 hafta önce ulaştı. Kare monitörden sonra devrim niteliğinde oldu benim için. Monitör sıkıntısız geldi.

Monitörün sıfır hiç açılmamış hali 1900 küsur lira bence 200 lira için herkesin mıncıkladığı ürünü almaya değmezdi.

Ben n11 den alıcam

Asus TUF VG249Q​

Teşhir ürünü fakat yine 2 yıl garantili, deforme var ise ne yapmam lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı