Teşhir ürünü Samsung LC27FG73FQMXUf monitör alınır mı?

500 lira fark görünüyor. Ne kadar teşhir acaba? Yani kaç aydır teşhir ve ne kadar temiz? Ayrıca sabahtan akşama kadar çalıştırılıyor bunlar muhtemelen.

500 lira fark görünüyor. Ne kadar teşhir acaba? Yani kaç aydır teşhir ve ne kadar temiz? Ayrıca sabahtan akşama kadar çalıştırılıyor bunlar muhtemelen.
Aldığımda 3 aylık garantisi firma tarafından verilecek diyor ve ürünün temiz olduğunu iddia ediyor
Temiz ve garantisi aldığınız gün başlayacak ise alınabilir.
3 ay mağza garantisi vardır diyor adımıza faturalı
Aylarca çalıştırılan, sömürülen bir monitörü alana kadar yeni bir monitör alabilirsin. 1600TL'den belli ki fiyat/permormans ürün istiyorsun. Monitör tavisiyesi için konu açsaydın. Sıfır olmayan hiçbir üründen emin olamazsın.

Rampage 24" bright RM-61 LED 144Hz 1ms - 1478TL

Mahlesef Rampage markasını sevmiyorum genelde Samsung Ya da BenQ markalarını tercih ediyorum.

Aldığımda 3 aylık garantisi firma tarafından verilecek diyor ve ürünün temiz olduğunu iddia ediyor

Tekrarlıyorum. Aylarcaçalıştırılan, sömürülen bir monitörü alana kadar yeni bir mönitör alabilirsin.

Rampage 24" Bright RM-61 Led 144Hz - 1478TL

Mahlesef Rampage markasını sevmiyorum genelde Samsung Ya da BenQ markalarını tercih ediyorum.

3 aylık garanti az geldi bana. Güvenilir bir yer mi peki? 3 ay garantisi kaldıysa çok teşhirde kalmış demektir.

%86 olumlu oyu var ama bende vazgeçtim gibi teşhir ürünleri sorunu olabilir
Aynen. Yüzde 86 düşük görünüyor. Bazen böyle ürünlerde insanın aklı kalmıyor değil ama fazlasıyla da şüphe etmekte haklıyız. Hayırlısı olsun kardeşim. Umarım daha iyisini bulursun.

Aynen. Yüzde 86 düşük görünüyor. Bazen böyle ürünlerde insanın aklı kalmıyor değil ama fazlasıyla da şüphe etmekte haklıyız. Hayırlısı olsun kardeşim. Umarım daha iyisini bulursun.
Asus VG278q modelini düşünüyorum ne diyorsunuz ?

Asus VG278q modelini düşünüyorum ne diyorsunuz ?

27" 144 HZ ve 1080p TN bir monitör. Amacınıza bağlı tabi. Anladığım kadarıyla hem oyunlarda iyi olacak hemde büyük ekran istiyorsunuz. 27" de 1080p için biraz piksellerden bahsedenler var ama beğenerek kullananların yorumlarını da görüyoruz. Benim bu şekil bir monitör kullanma tecrübem olmadı. O yüzden net bir yorum yapmam doğru olmaz.

Nerede kaç liraya buldunuz bu monitörü?

27" 144 HZ ve 1080p TN bir monitör. Amacınıza bağlı tabi. Anladığım kadarıyla hem oyunlarda iyi olacak hemde büyük ekran istiyorsunuz. 27" de 1080p için biraz piksellerden bahsedenler var ama beğenerek kullananların yorumlarını da görüyoruz. Benim bu şekil bir monitör kullanma tecrübem olmadı. O yüzden net bir yorum yapmam doğru olmaz.

Nerede kaç liraya buldunuz bu monitörü?
Vatanda gsync li 2k ya ütopya 2.3 e koymuş

Geri
Yukarı