Teşhir ürünü Xbox One S incelemesi

mexmet22

Picopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Hepsiburada sitesinden teşhir ürünü olarak satılan ve fiyatı 1989 ₺ olan (fiyatları değişmiş olabilir) Xbox One S satın aldım. Öncelikle size ürünün kutu içeriğinden bahsetmek istiyorum.
Kutu Xbox One S'in kendi kutusuydu ve içerdiği ürünler özenle yerleştirilmişti. Kutudan Xbox One S, HDMI kablosu, güç kablosu ve kontrolcü çıktı. Ancak burada bir farklılık var ki kutudan Xbox One S'in değil Xbox One'ın kontrolcüsü çıktı. Ancak siyah olmasından ötürü daha çok hoşuma gitti.
Konsolun kozmetik olarak hiçbir problemi bulunmamakla birlikte etiketleri dahi üzerinde duruyordu ancak kontrolcü biraz yıpranmış gibiydi. Biraz dış görünüşünü inceledikten sonra televizyonuma bağlayıp açtım ve denemeye başladım(ilk olarak GTA 5'i denedim ve ardından Battlefield 1, Tomb Raider Definitive Edition, Witcher 3, Paladins, Fallout New Vegas oyunlarını denedim) 6 günlük oyun deneyimimin ardından konsolda hiçbir problem olmadığına kanaat getirdim ve oldukça memnun kaldım.
Ucuz fiyata konsol arayanlara tavsiye ederim, konsolla ilgili bir tavsiyeniz varsa yazarsanız sevinirim. Ayrıca Xbox nicklerinizi paylaşırsanız eklerim.

Dosya Ekleri

• IMG_20201211_102646.jpg
    IMG_20201211_102646.jpg
    185,9 KB · Görüntüleme: 59

Yeni konular

Geri
Yukarı