Tesla teslimatları başlamış

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Nisan ayında ülkemize resmi olarak satışa sunulup ön satışa çıkartılan, teslimatın başta Aralık'ta olacağını, şimdi ise Ocak-Şubat gibi teslim edileceği yazan ve yaklaşık 1.5-2.5 milyon Türk lirası civarında fiyat sunan Tesla'nın Y modelinin teslimatı başlamış.

Bir arkadaşım bir sitede oturuyor ve son birkaç gündür onun oturduğu sitede birkaç tane Tesla gördük. Bunlardan 3 tanesi kesinlikle site sakinlerine ait ve aktif olarak kullanıyorlar.

Bu 3 tanesinden 1 adedi arkadaşımla aynı blokta oturan birisi ve aynı zamanda arkadaşımın iş patronu. Arkadaşım patronla bu satın alışı konuşmuş ve bana şöyle anlattı:

Patron ilk başta 10 bin lira verip ön sipariş vermiş ve tıpkı TOGG gibi çekiliş yapılmış, patrona çıkmış. Her 10 bin lira verene çıkmıyormuş ve o 10 bin lira yanıyormuş. Patrona bu yaz ulaşmışlar. Arabayı ya 3 gün içerisinde peşin fiyatına satın alırsınız yahut satın alamazsınız. Peşin fiyatı her şey dahil 4.2 milyon Türk lirası. Patron da haliyle alamadı fakat 1 ay süre 200 bin liraya satın alınabiliyormuş. Mecbur kalarak onu aldı.

Hikayenin devamında patron Tesla'yı satın alıyor ve arkadaşım bir akşam sigara içerken otoparka park ederken görüyor.

Benim de evimin önünde birkaç gün önce model Y Tesla gördüm ve komşumun olduğunu öğrendim. Bayağı bayağı satıyorlar yani.
GridArt_20230827_203912884.jpg

Son düzenleme:
Nisan ayında ülkemize resmi olarak satışa sunulup ön satışa çıkartılan, teslimatın başta aralık'ta olacağını, şimdi ise ocak-şubat gibi teslim edileceği yazan ve yaklaşık 1.5-2.5 milyon Türk lirası civarında fiyat sunan Tesla'nın y modelinin teslimatı başlamış.

Bir arkadaşım bir sitede oturuyor ve son birkaç gündür onun oturduğu sitede birkaç tane Tesla gördük. Bunlardan 3 tanesi kesinlikle site sakinlerine ait ve aktif olarak kullanıyorlar.

Bu 3 tanesinden 1 adedi arkadaşımla aynı blokta oturan birisi ve aynı zamanda arkadaşımın iş patronu. Arkadaşım patronla bu satın alışı konuşmuş ve bana şöyle anlattı:

Patron ilk başta 10 bin lira verip ön sipariş vermiş ve tıpkı TOGG gibi çekiliş yapılmış, patrona çıkmış. Her 10 bin lira verene çıkmıyormuş ve o 10 bin lira yanıyormuş. Patrona bu yaz ulaşmışlar. Arabayı ya 3 gün içerisinde peşin fiyatına satın alırsınız yahut satın alamazsınız. Peşin fiyatı her şey dahil 4.2 milyon Türk lirası. Patron da haliyle alamadı fakat 1 ay süre 200 bin liraya satın alınabiliyormuş. Mecbur kalarak onu aldı.

Hikayenin devamında patron Tesla'yı satın alıyor ve arkadaşım bir akşam sigara içerken otoparka park ederken görüyor.

Benim de evimin önünde birkaç gün önce model y Tesla gördüm ve komşumun olduğunu öğrendim. Bayağı bayağı satıyorlar yani.
Eki Görüntüle 1920130

Adres verir misiniz hocam.

Geri
Yukarı