Teslim adresi ve fatura adresi farklı olursa ne olur?

Fatura teyzenizin adresine, ürün sizin evinize gelir. Fatura posta yoluyla iletilebilir. (Posta kutusuna vesaire bırakabilir.) Arayıp müşteri hizmetlerine danışın. Eğer üzerinde değişiklik yapabiliyorlarsa, yaparlar.

Bilgilendirme Notu: Bazı durumlarda fatura doğrudan teslimat adresine gidebiliyor, siz farklı yazmış olsanız dahi.

Eğer basılı fatura istiyorum diyorsan yollarlar oraya o faturayı. Yani bazı yerler basılı fatura ihtiyacı olduğu için böyle bir şey var. Yoksa senin faturan normal e-posta adresine gelir o kadar.
Fatura teyzenizin adresine, ürün sizin evinize gelir. Fatura posta yoluyla iletilebilir. (Posta kutusuna vesaire bırakabilir.) Arayıp müşteri hizmetlerine danışın. Eğer üzerinde değişiklik yapabiliyorlarsa, yaparlar.
Fatura e-posta ile gelir. Aksini talep etmemişse.

Öncelikle merhabalar. Ben Hepsiburada'dan https://www.hepsiburada.com/asus-ro...tx-anakart-p-HBV00000LKQI7?magaza=Hepsiburada aldım. Teslim adresi kendi evimizin, fatura adresi ise teyzemlerin evinin kalmış. Şimdi ne olacak? Ürün kargoya verildi Hepsiburada üzerinden, fatura görünüyor fakat teyzemlere mi gidecek fatura? Anlatır mısınız, neler yapabilirim?
Ürünü sizin adresinize fatura ile beraber de gönderebilirler. Ama yinede faturada teyzenizin adresi yazar.

Öncelikle merhabalar. Ben Hepsiburada'dan https://www.hepsiburada.com/asus-ro...tx-anakart-p-HBV00000LKQI7?magaza=Hepsiburada aldım. Teslim adresi kendi evimizin, fatura adresi ise teyzemlerin evinin kalmış. Şimdi ne olacak? Ürün kargoya verildi Hepsiburada üzerinden, fatura görünüyor fakat teyzemlere mi gidecek fatura? Anlatır mısınız, neler yapabilirim?

Hocam bildiğim kadarı ile teslim adresine gelir. Sorun çıkacağını zannetmiyorum. Yine de Hepsiburada ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatura teyzenizin adına kaydedilir. Ürün size gelir sorun çıkacağını sanmam. Ancak daha önce kargomu kaybetmişlerdi ve kargom 1 ay sonra fatura adresine gelmişti. :D

Bilgilendirme Notu: Bazı durumlarda fatura doğrudan teslimat adresine gidebiliyor, siz farklı yazmış olsanız dahi.
Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim sıkıntı olmayacağını söylediler. Fatura e-posta adresime gelirmiş

Yeni konular

Geri
Yukarı