Test: ASUS Yapay Zeka Destekli Mikrofon Gürültü Engelleme

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Recep-Baltas-Onaylar.jpg

ASUS’un yakın zamanda ROG ve TUF serisi anakartlarına eklediği yapay zeka destekli gürültü engelleme teknolojisini test ediyoruz. ASUS’un geçtiğimiz günlerde incelediğimiz TUF GAMING B550-PLUS model anakartında ilk defa oyunlarda net iletişim için yeni yapay zeka destekli gürültü engelleme özelliğine sahip mikrofon teknolojisini kullanma şansı elde ettik. Şirket bu teknolojiyi daha önce ROG Strix GO 2.4 […]

Devamı: Test: ASUS Yapay Zeka Destekli Mikrofon Gürültü Engelleme
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Yazılım kaynaklı mı veya donanım kaynaklı mı bilemediğim ve işin içinden çıkamadığım bir problem ile karşı karşıyayım yardımlarınızı bekliyorum.

Henüz birkaç gün önce almış olduğum anakartımın inceleme videolarını daha öncesinde inceledim ve birçok özelliğini kullanmaktayım fakat fark yaratan en güzel özelliklerinden biri olanı hala yapabilmiş değilim.

"XML format error. Please restart your system" hatası alıyorum ve çözüm bulamadım gerekli izinleri verdim fakat hiçbir değişen birşey olmadı temiz bir driver kurulumuda yaptım birşey değişmedi. Kulaklığımı aktif olarak kullanıyorum USB girişli discord vs. programlarında herhangi bir problem yok mikrofon ve kulaklık çalışıyor fakat yazılım üzerinden çözemedim.

1606426509665.png

1606426743485.png

1606426776767.png

1606426840489.png

Geri
Yukarı