Test çözemiyorum

Zerisez

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 11. sınıf sayısal öğrencisiyim. Bu konu hakkında daha önceden bir konu açmıştım ama pek faydalanamadım. Arkadaşlar şimdi ben bu konuları izliyorum konu sonlarındaki hocanın örnek olarak koyduğu soruları da çözüyorum ama test kitabına gelince tıkanıyorum. Öyle zor bir test yayını da değil.
Miray Yayınları.
Diyeceğim normal midir? Böyle geçmemesi için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gidip tonguç izlersen çözemezsin internetten öyle oturup video izleyerek sadece konunun temelini atarsın genelde yazarak öğrenilir dersler Matematikde soruları çözmeyi dene 1-2 sorunun videosunu izle o şekilde diğerlerini yapmaya çalış dershaneye falan gidiyorsan hocalarına danış.

Merhaba arkadaşlar. 11. sınıf sayısal öğrencisiyim. Bu konu hakkında daha önceden bir konu açmıştım ama pek faydalanamadım. Arkadaşlar şimdi ben bu konuları izliyorum konu sonlarındaki hocanın örnek olarak koyduğu soruları da çözüyorum ama test kitabına gelince tıkanıyorum. Öyle zor bir test yayını da değil.
Miray Yayınları.
Diyeceğim normal midir? Böyle geçmemesi için ne yapmalıyım?

Temeliniz nasıl hocam bende 11.sınıf sayısalım ama sizin gibi derdim yok.

Çok iyi sayılmaz.

Ne normal ne anormal. Konuyu öğrendiysen ve miray yayınlarının sorusunu çözemiyorsan daha kolay yayın evinden başla.

Hocam zaten genelde kimyada oluyor bu şey. Mesela modern atom teorisinde atom çapıyla iyonlaşma enerjisine kadar bir şey yoktu bunlar gelince çözememeyr başladım.

Hangi testleri çözüyorsun.

Mesels hocanın verdiği testleri çözerim onlards bir sorunum yok, sonra video çözümlü sorulara baktım bazılarına onlarıds çözüyorum ama çözdüğüm teste gelince tıkanıyom.

@Çınar çiftçi neye gülüyorsun acaba?

Çok iyi sayılmaz.

Hocam zaten genelde kimyada oluyor bu şey. Mesela modern atom teorisinde atom çapıyla iyonlaşma enerjisine kadar bir şey yoktu bunlar gelince çözememeyr başladım.

Hangi testleri çözüyorsun.

Mesels hocanın verdiği testleri çözerim onlards bir sorunum yok, sonra video çözümlü sorulara baktım bazılarına onlarıds çözüyorum ama çözdüğüm teste gelince tıkanıyom.

@Çınar çiftçi neye gülüyorsun acaba?

Temeli güçlendirmekte fayda var şu sıralar eis ve 345 çözüyorum

Kaç sorudan kaç yanlışın çıkıyor acaba?

Örnek vermek gerekirse şu anki durumum pek iyi değil temel seviye yani kolay sorularda 20 soruluk bir testde 0-1 yanlış orta sorularda 3-4 zor sorularda 5-6-7 yanlışım çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı