Test kitabı mı yoksa tablet mi?

Konuları telefonumdan dinleyebiliyorum. Konuyu sadece hangisini kullanmak uzun vadede daha iyi olur diye açmıştım. Tablet istememin sebebi her zaman istediğim soruyu kolayca çözebilmekdi.
Rahat ediyorsan bir şey diyemem. Telefonla bence tablet kadar rahat olmaz dinlemesi. Önünde 2 yıl var illaki ihtiyacın olur alırsan iyi olur ama tabletten soru çözmesi vs benim çok tercih ettiğim bir şey değil ipad var ama yine de test kitabından çözmesi daha güzel geliyor.

Konuları telefonumdan dinleyebiliyorum. Konuyu sadece hangisini kullanmak uzun vadede daha iyi olur diye açmıştım. Tablet istememin sebebi her zaman istediğim soruyu kolayca çözebilmekti.

Hocam bize ondan vermediler.
Telefondan dinleyebiliyorsan tablete gerek yok. Kolay şekilde de soru çözemezsin tablette. Kitap almanı tavsiye ederim.

Rahat ediyorsan bir şey diyemem. Telefonla bence tablet kadar rahat olmaz dinlemesi. Önünde 2 yıl var illaki ihtiyacın olur alırsan iyi olur ama tabletten soru çözmesi vs benim çok tercih ettiğim bir şey değil ipad var ama yine de test kitabından çözmesi daha güzel geliyor.
Hocam ben bir türlü masaya oturup test çözemem. Test çözemeye başlayınca her an her yerde olabilirim. O yüzden kompakt bir şey daha iyi olurdu.

Telefondan dinleyebiliyorsan tablete gerek yok. Kolay şekilde de soru çözemezsin tablette. Kitap almanı tavsiye ederim.
Hocam mesela bu adam aşırı rahat çözüyor.
Onun ki tablet değil de şu grafikerlerin kullandığı pad muhtemelen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar 10. sınıfım önümdeki 2 sene boyunca daha bir sürü test çözeceğim. Sizce test kitapları mı alınmalı yoksa uygun bir tablet ve kalem mi?
Gözünüzü sokakta bulmadıysanız kitap alın.
Gözünüzü sokakta bulduysanız "tabletten soru çözerim ya." diye kendinizi kandırmayın kitap alın.

Hocam ben bir türlü masaya oturup test çözemem. Test çözemeye başlayınca her an her yerde olabilirim. O yüzden kompakt bir şey daha iyi olurdu.

Hocam mesela bu adam aşırı rahat çözüyor.
Onun ki tablet değil de şu grafikerlerin kullandığı pad muhtemelen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çizim tableti kullanıyor Mehmet hoca. Okulunda öğrencilerine de aynı şekilde yapıyor. Yanında herzaman çizim tabletini getirip tahtaya bağlar PDF lerini açar. O adam aynı soruyu on kere aynı şekilde anlatıyor. Ondan dolayı rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı