Test kredi kartı ile 30 günlük deneme üyeliği sorun çıkarır mı?

Riquel

Decapat
Yer
İstanbul-Kadıköy
Daha fazla  
Arkadaşlar CCleaner'dan 30 günlük Plus deneme üyeliği almak istedim. Eskiden arkadaşlarım deneme sürümü alacakları zaman test kredi kartı yazıyorlardı ve galiba oluyordu.
Ben de deneyim dedim ve paycell.com'dan bir test kredi kartı yazıp onayla dedim ve kredi kartını kabul edip beni paket seçme ekranına attı. Bunu satın alsam bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneme üyeliklerinde genelde karttan para çekilip iade ediliyor. Zaten 30 gün sonra karttan para çekemeyeceği için bir sorun olmaz. Devam edebilirsiniz üyelik işlemine.

Arkadaşlar CCleaner'dan 30 günlük Plus deneme üyeliği almak istedim. Eskiden arkadaşlarım deneme sürümü alacakları zaman test kredi kartı yazıyorlardı ve galiba oluyordu.
Ben de deneyim dedim ve paycell.com'dan bir test kredi kartı yazıp onayla dedim ve kredi kartını kabul edip beni paket seçme ekranına attı. Bunu satın alsam bir şey olur mu?

Test kartlarının içinde para olmaz sadece sistemler kartları algılayabiliyor mu diye test etmek için kullanılıyor ödeme almayacaktır kısaca deneme üyeliği oluşturabilir fakat bazı sistemler kart gerçekliğini tam olarak onaylamak için birkaç kuruş çekim denemesi yapabiliyor böyle bir şey yaparlarsa işe yaramicaktır ama başını derde sokucak bir şey olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı