Testere (saw) kronolojik izleme sırası nedir?

hayl0s

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Testere serisini çıkış tarihine değil, izleme sırasına göre bitirmek istiyorum. Farklı sayfalarda farklı cevaplar var. Sıralamayı bilenler yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Kanka sıralamayı başka biri söyler de tavsiyem aralıklarla izlemen. Psikoloji bozabilecek türden ard arda izlememelisin.

Kanka sıralamayı başka biri söyler de tavsiyem aralıklarla izlemen. Psikoloji bozabilecek türden art arda izlememelisin.

Hocam tavsiyen için teşekkürler fakat benim psikoloji sağlamdır ya. Sonuçta sahnelerin gerçek olmadığını bilerek izlediğim için pek etkisi olmuyor. Benim için o son an hamleleri ve akıl oyunları daha önemli. Eğer sırayı biliyorsan yazar mısın rica etsem?

Hocam tavsiyen için teşekkürler fakat benim psikoloji sağlamdır ya. Sonuçta sahnelerin gerçek olmadığını bilerek izlediğim için pek etkisi olmuyor. Benim için o son an hamleleri ve akıl oyunları daha önemli. Eğer sırayı biliyorsan yazar mısın rica etsem?
Sıralamaya tam hakim değilim yanlış bilgi vermiyim. Yani psikoloji bozabilecek türden dediğim ard arda izleyince sürekli aklına o sahneler falan geliyor kastım o. Benim de psikolojimi kötü etkilemedi sorun olmadı ama sürekli o sahneler zihnimde canlanıyodu. (Ard arda bütün kesme sahnelerini izledim o yüzden 😅)

Sıralamaya tam hakim değilim yanlış bilgi vermeyeyim. Yani psikoloji bozabilecek türden dediğim art arda izleyince sürekli aklına o sahneler falan geliyor kastım o. Benim de psikolojimi kötü etkilemedi sorun olmadı ama sürekli o sahneler zihnimde canlanıyordu. (art arda bütün kesme sahnelerini izledim o yüzden 😅)

Yapay zekaya sordum sitelerden baktım hepsi farklı bir sıralama söylüyor. Net bir cevap bulabilsem izlemeye başlayacağım.😅

Yeni konular

Geri
Yukarı