TEV ve KYK bursu hakkında

Merhaba,
Öncelikle yazdıklarımın yanlış anlaşılmasını kesinlikle istemiyorum. Farklı bir amacım olmadığını, iyi niyetle cevap aradığımı belirtmek isterim.
Ben uçak mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Ailemden uzakta okuyorum, şuan KYK'dayım ve ailemin maddi durumu kötü. Üniversite başladığından beridir yazın otelde çalışıp biriktirdiğim parayla idare etmeye çalışıyorum. KYK kiramı da ben ödüyorum. TEV ve KYK burslarına başvuru yapmıştım. TEV bugün sonuçlanmış ve çok şükür kazanmışım. Ancak biliyorsunuz KYK henüz açıklanmadı. TEV, sitesindeki koşullarda KYK bursuna izin vermediğini söylüyor. Ve açıkçası bu yüzden garanti olması adına KYK çıkarsa KYK almak istiyorum. Ancak her ikisini birden alma şansım var mı? Çünkü dipteki param tükendiğinde sadece biriyle geçinmek çok zor olacak. KYK zaten kendi yolladığı karta yatırıyor parayı. TEV için ayrıca hesap kartı alsam ve iki bursu birden alsam fark edilir mi, başıma sıkıntı çıkar mı? Burslar kesilir mi veya bir çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı