Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Özellikle bu olay GTA 5'de çok can sıkıcı. Deneyeceğim, umarım düzelir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yöntemi çok kez görmüştüm ama buna yaradığını bilmiyordum. Teşekkür ederim.

GTA 5'te pek işe yaradığı söylenemez. Bu oyun cidden çok saçma..

Çimenlerdeki kareleşmeler, uzaklardaki cisimlerin kareleşmesi, doku titremeleri..

GTA 5'te pek işe yaradığı söylenemez. Bu oyun cidden çok saçma..

Çimenlerdeki kareleşmeler, uzaklardaki cisimlerin kareleşmesi, doku titremeleri..
Kesinlikle doğru. CSGO'da da işe yaramıyor. şahsen league of legends'da da denedim yine işe yaramadı. Belki başka oyunlarda yarar.

GTA 5'te pek işe yaradığı söylenemez. Bu oyun cidden çok saçma.

Çimenlerdeki kareleşmeler, uzaklardaki cisimlerin kareleşmesi, doku titremeleri.

Başkan oyunu nivdya Experience'ye optimize ederek WC hiçbir sorun kalmaz çözülmesse bir yöntem daha var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başkan oyunu nivdya Experience'ye optimize ederek WC hiçbir sorun kalmaz çözülmesse bir yöntem daha var.
"nivdya experc optimize ederek WC", şu kısmı daha doğru yazabilir misiniz ? Deneyeceğim fakat anlamadım da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…