Çözüm Texture Shimmering Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Maalesef bu durumdan ben de muzdaribim ve bu sorun virüs gibi ilkin bu sorunu sadece Rdr 2 oynarken farketmiştim ve ekran kartı,SSD, monitör kaynaklı olduğunu düşünüyordum daha sonra bu sorunu telefonda YouTube da video izlerken film izlerken televizyonda maç izlerken var olduğunu da tespit ettim bu durum gerçekten çok can sıkıyor Rdr2 den aldığım bir kaydı aşağıya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı sorunu yaşamaktayım, bu konuları araştırana kadar sorunun sadece bende olduğunu düşünmüştüm ancak öyle değilmiş.

Her şeyi denedim bunu da ama R6 da hiçbir şekilde düzeltemedim.
Arkadaşlar çözümü buldum sanırım,

Her bilgisayarda belli bir Hz değerinde bu sorun ortadan kalkıyor yüksek Hz'a sahip bir monitörünüz varsa Windows ayarlarından yavaş yavaş düşürmeyi deneyin. Ben de bu sorunu birazcık yaşıyorum. 60Hz monitörüm var. 144Hz da deneyeceğim olmazsa kartı garantiye göndereceğim. Bu arada ev değiştirip kurtulamayan var ne saçma cümle ya. Öyle şey mi olur? İnternette gördüğünüz her şeye inanmayın lütfen. Bu arada Discord'da da jagged Life diye bir sunucu yok. Birisi demişti bu forumda. Sorunu yaşayanların olduğu bir server. İnternet yalanlarla dolu.
Arkadaşlar bu arada sorunu 1080p 60Hz monitör dışında yaşayan oldu mu çok önemli bu soru benim için bu işlerden anlayan bir tanıdğım Hz'dan dolayı dedi.

Jagged Life diye bir sunucu yokmuş da yalanmış da 😂

Maalesef bu durumdan ben de muzdaribim ve bu sorun virüs gibi ilkin bu sorunu sadece RDR 2 oynarken fark etmiştim ve ekran kartı, SSD, monitör kaynaklı olduğunu düşünüyordum daha sonra bu sorunu telefonda YouTube'da video izlerken film izlerken televizyonda maç izlerken var olduğunu da tespit ettim bu durum gerçekten çok can sıkıyor RDR2'den aldığım bir kaydı aşağıya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bence sorun ekran kartlarının ta kendisinde bazı ekran kartları kronik olarak ileride bu sorunu göstermekte GTX 1060 kullanıcısıyım gittiğim bir internet kafede 1060'da da 1070'de de aynı sorun vardı RTX 2060 ve 2070'de de bu sorun baş gösteriyor bu ekran kartları 1060 ve 1070'in chipsetiyle tasarlanmış kartlar sorun kartların kendisinde 1660 Super kullanan arkadaşımda henüz bu sorun yok.

Dosya Ekleri

• 5AA0DCC0-9924-4FE0-8693-6BB861CA7F9A.png
    5AA0DCC0-9924-4FE0-8693-6BB861CA7F9A.png
    161,7 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Jagged Life diye bir sunucu yokmuş da yalanmış da 😂

Hocam bence sorun ekran kartlarının ta kendisinde bazı ekran kartları kronik olarak ileride bu sorunu göstermekte GTX 1060 kullanıcısıyım gittiğim bir internet kafede 1060'da da 1070'de de aynı sorun vardı RTX 2060 ve 2070'de de bu sorun baş gösteriyor bu ekran kartları 1060 ve 1070'in chipsetiyle tasarlanmış kartlar sorun kartların kendisinde 1660 Super kullanan arkadaşımda henüz bu sorun yok.
4 yıl rx480 kullandım bu sorun yakından uzaktan yoktu fakat birçok rx480-580 kullanıcısının bu sorundan muzdarip olduğunu gördüm. Zannetmem

RX 480'nim cillop gibiydi. PC upgrade edelim dedik 3 yıl önce 2070S'e geçtik fakat aksine downgrade etmiş gibi oldum... Sorun hala var fakat 1440p monitöre geçtim ve umursamamayı öğrendim daha doğrusu alıştım yok gibi benim için.

Ekran kartını değiştiğin gibi mi başladı kanka.

Ekran kartını değiştiğin gibi mi başladı kanka.
Ben GTX 1060'tan 107'e geçer geçmez başladı bu sorun. Daha sonra PC de değiştirmediğim bi tek HDD kaldı. Komple upgrade ettim ama halen düzelmedi. Muhtemelen elektriksel bir durum. Tüm parçaları 0 ları ile değiştirdikten sonra da kalmazdı diye düşünüyorum.

Ben GTX 1060'tan 107'e geçer geçmez başladı bu sorun. Daha sonra PC de değiştirmediğim bir tek HDD kaldı. Komple upgrade ettim ama halen düzelmedi. Muhtemelen elektriksel bir durum. Tüm parçaları 0ları ile değiştirdikten sonra da kalmazdı diye düşünüyorum.

Kanka kendi söylediğine göre elektrikle ilgisi yok ki bunun 1060'ı kullandığın elektrikle 1070'i kullandığın elektrik aynı değil mi?

Geri
Yukarı