TF2 güzel ve ucuz Ref'e kozmatik tavsiyeleri

ÇAKIRRR

Centipat
Yer
Rize, Ardeşen
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 15-R103NT Laptop
Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2.40GHz
NVIDIA GeForce GT820M
DDR3 1600MHz 4,00 GB RAM
Kingston 224 GB SDD
Meslek
Mafya babası
Ben ucuz ve güzel kozmatik bulamadım hiç. Her class için güzel ve ucuz kozmetik önerecek var mı düşük Ref'e? @Turgineer

Son düzenleyen: Moderatör:
1 veya 2 ref arasında.

Bu liste 2 işlenmiş metale satılan itemleri gösteriyor olmalı. Takas işlerine pek girmediğim için backpack TF gibi siteleri çok bilmiyorum.

Listede her sınıfa uyacak türden iyi bir şapka gözüme çarpmadı. Hangi mainsiniz?

Bu liste 2 işlenmiş metale satılan itemleri gösteriyor olmalı. Takas işlerine pek girmediğim için backpack TF gibi siteleri çok bilmiyorum.

Listede her sınıfa uyacak türden iyi bir şapka gözüme çarpmadı. Hangi mainsiniz?

Daha çok enginner ve demoman oynuyorum mainlerim bunlar. Ama her sınıfi Çin kullanıla bilen kozmetiklerde benim için güzel olabilir.

Hocam stn. TF'de bu listedeki çoğu şapka 1.55 refe satılıyor bu arada tek şapkalar değil diğer tüm kozmetikler.

Yeni konular

Geri
Yukarı