TFT Trick'leri biliyor musunuz?

xJumper

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba dostlar, geçenlerde Uthenera Şükrü'nün yayınını izliyordum ve her zaman ki gibi TFT oynuyordu. Yaptığı bir hareket dikkatimi çekti. Herolarını sağ tarafa dizdi ve faresini herolarının üzerlerine getirip bir anda tık tık tık diye sola aldı, sürüklemeden. Bunu nasıl yaptığını bir türlü öğrenemedim bilen var mı? Buna benzer trickler biliyor musunuz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kısayol tuşları var TFT için.Birkaç örnek;
D: Şampiyon mağazasını yeniler
F: Level atlatır
E: İmlecin üstünde olduğu heroyu satar.
W: İmlecin üstünde olduğu heroyu boarda koyar.

Dediğin işleminde bir kısayolu varda, hatırlamıyorum.Akşam test edip bulduktna sonra tekrar yazarım.TFT ile aran iyiyse ekleyebilirsin, sezon 1 den beri bende tft oynarım.Toxic daha az solo q ya göre.

Profil: TFT Stats, Leaderboards, League of Legends Teamfight Tactics - LoLCHESS.GG

Dediğin işleminde bir kısayolu varda, hatırlamıyorum.Akşam test edip bulduktna sonra tekrar yazarım.TFT ile aran iyiyse ekleyebilirsin, sezon 1 den beri bende tft oynarım.Toxic daha az solo q ya göre.

Profil: TFT Stats, Leaderboards, League of Legends Teamfight Tactics - LoLCHESS.GG
Yardımın için çok teşekkür ederim. Dediğim kısayol'u bulursan çok sevinirim. Cevabını bekleyeceğim. Seni eklerim bu arada. TFT ile aram baya iyidir. :)

Burada tft için hotkeyleri belirtmiş adamlar, bakabilirsin.Dediğin hızlı çıkarıp koyma işlemi W ile oluyor anladıgım kadarıyla.İçerdeki heroların üstündeyken w ye seri şekilde basıp, dışardayken yine seri şekilde w ile içeri koyabiliyorsun.

Not: Bu işlem sadece sağdan sola heroları dizerken olur, çünkü w ile içeri koyacagın herolar soldan itibaren sıralı şekilde dizilecektir.Sağ taraf için bir kısayol henüz yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dakika 33:18'e alıp bakar mısın?

Geri
Yukarı