TG Yama Güvenilir Değil!

an3m0n

Kilopat
Yer
Adana/Seyhan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, bu firmadan herhangi bir yama satın almayı düşünmeyin. Çünkü parayı ödedikten sonra karşınızda bir muhatap bulamıyorsunuz ve yamanız etkinleştirilmiyor. Discord sunucularında herhangi bir sohbet bölümü yok. YouTube kanalları var fakat yorum yazma bile kapalı durumda. Facebook sayfaları kapalı. Maillere geri dönüş sağlanmıyor. Az önce Call of Duty Modern Warfare Remastered oyununun yamasını 35 TL karşılığında satın aldım fakat hüsranla karşılaştım. Aktivasyon yapılmıyor. Yaptığım harcamalara itiraz ettim. Bakalım sonuç ne olacak bilmiyorum.

Ben de ne zamandır Ghost Recon Breakpoint için almayı düşünüyordum. Güvenemediğim için hiç yanaşmamıştım. Kötü olmuş sizin için. Çok sinir bozucu bir durum.

Şöyle oyunlarına TR yama kurmayıp da milleti uğraştıran firmaları gördükçe korsan oynayanlara biraz hak vermeye başlamıyorum değil...(Gelip kimse korsancılar yüzünden yama çıkmıyor demesin TR'de yeterince orijinal oyun alan insan var bu bile yeterli bunla alakası yok.)

Ben de ne zamandır Ghost Recon Breakpoint için almayı düşünüyordum. Güvenemediğim için hiç yanaşmamıştım. Kötü olmuş sizin için. Çok sinir bozucu bir durum.
Ödeme aracılığı yapan firmaya talep ilettim 25 Temmuza kadar süre verdiler. Satıcı firma herhangi bir yanıt vermezse ödeme aracılığı yapan firmaya konuya dahil olacak. 35 TL önemli değil fakat insanların dolandırılmasına çok sinir oluyorum. Hatta ödeme yaptığım Papara kartımdan harcama itirazında bile bulundum. Bu işin peşini bırakmayacağım. Gerekirse Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulunacağım.

Şöyle oyunlarına TR yama kurmayıp da milleti uğraştıran firmaları gördükçe korsan oynayanlara biraz hak vermeye başlamıyorum değil...(Gelip kimse korsancılar yüzünden yama çıkmıyor demesin TR'de yeterince orijinal oyun alan insan var bu bile yeterli bunla alakası yok.)
İstesem oyunun korsanını indirir oynardım fakat param var ve orijinal satın alarak kimsenin hakkına girmek istemedim. Türkçe yama yapan firmalara da destek olsun diye yamasını dahi satın aldım. Fakat karşılaştığım durum üzücü oldu. Ama dediğim gibi peşini bırakmayacağım.

Hadi online oyunda hileye para harcamayı biraz olsun anlarız, anticheati delmek için emek veriyorlar. Offline oyunun hilesi niye satılır kardeş?
Satıyorlar işte 😁

15:38 itibariyle hesabım etkinleştirildi.

Arkadaşlar, bu firmadan herhangi bir yama satın almayı düşünmeyin. Çünkü parayı ödedikten sonra karşınızda bir muhatap bulamıyorsunuz ve yamanız etkinleştirilmiyor. Discord sunucularında herhangi bir sohbet bölümü yok. YouTube kanalları var fakat yorum yazma bile kapalı durumda. Facebook sayfaları kapalı. Maillere geri dönüş sağlanmıyor. Az önce Call of Duty Modern Warfare Remastered oyununun yamasını 35 TL karşılığında satın aldım fakat hüsranla karşılaştım. Aktivasyon yapılmıyor. Yaptığım harcamalara itiraz ettim. Bakalım sonuç ne olacak bilmiyorum.
Hesabım aktifleştirildi, yama sorunsuz bir şekilde kuruldu arkadaşlar. Bilginize... TG Yama ile ödeme yapan aracı firma aracılığı ile "talep" oluşturdum, sanırım bu yüzden hesabım onaylandı.

Bu tg yama zaten şerefizin önde gideniydi. Ücretsiz olduğu zamanlar Sniper Elite 4'ün yamasını indirip kurdum. Sonra ne göreyim menüde ki yazıların hepsi silinmiş. Yani oyunun içinde yazının ysini bulamazsınız o derece sikko bir sitedir kendisi. Bununla da sınırlı değil, bazı yamaları gerçekten oyunu bozuyordu. Yorumlara da zaten bakmıyorlardı destek ekibi umursamıyorlardı. Daha sonra loader denen bir illet indirtiyorlardı yamaları öyle kuruyordunuz. Eğer yama bozuk çıkarsa ki zaten bozuk çıkacak harcadığınız zamana yazık oluyordu. Sonra az önce bir baktım. Paralı yamaya geçmişler. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı