TH3KEN Kullanmayın!

Micro$oft

Hectopat
Daha fazla  
Evet bu konuyu açtım çünkü bu adam Roblox Exploiti yapıp satıp veledleri kazıklıyor! Peki neden kazık? Hadi bunu açıklayalım.

Tasarım :
1619421510901.png

1619421717476.png

Öyle bir lanet olası bir tasarımı var ki lanet girsin diyeceğim ama zaten lanet girmiş.

Bide Open-Source scriptleri kullanıp kendisi yapmış gibi gösteriyor!

API :
Bedava Exploit API'sini kullanıp 25 TL'ye satıp veledleri kazıklıyor!

Canlı Destek :
1619421941270.png

Orayı anladın zaten.

Bide Sözde 3500 Gbit Özel Serverları varmış. (Bu yalan.)
1619422117615.png

Ne diyor bu?

DDOS Koruması :
1619422198037.png

Geçenlerde TH3KEN'in DDOS yediği anlar.

Şifre değiştirme :

Şifre değiştirmek içinde 3 TL vermeniz gerekiyor. Şaka gibi.

TH3KEN kullanmayın ve pişmanlıktır!

Bi de kullanmamanız gereken exploitler : TH3KEN , JJSploit , Beter Hile.

Dosya Ekleri

• 1619422179860.png
    1619422179860.png
    158,4 KB · Görüntüleme: 374
  • 1619422189368.png
    1619422189368.png
    158,4 KB · Görüntüleme: 491
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce, merhaba TH3ken kullanmayın diyorsun firmamı kötülüyorsun ayrıca onu geçtim bu arkadaş Kawnes hilenin yapımcısı benim. Sen daha adımı duymamışsın bilmiyorsun. Benim yaptığım daha korumamı kıramıyor kimse ve Free API parayla satıyor diyor. API ile modlayıp satıyorum. Ex bile modlu exin içinde Pastebin kod yönlendiriyor gidip onu Pastebinp yapıp modulleri yönlendiriyorum bunun arka yüzü var en optimizeli en iyisi biziz ve o kadar kötülüyorsan da dene bakayım kırmayı açıgını falan bul yani :) Sen satın aldıgından da şüpheliyim ama dediğim gibi TH3ken tek Roblox'la alakalı icrattı yoktur: ) Reality Cheats'deyim bir bak derim.
2,3 ayrıca DDoS olayı ise 3500 gigabit Cloudflare veriyor. :D Biz oraya şakasına yazıp ciddiye alıp vurmuşlar :D ama etki etmez.
Satın aldıysan mail adresini ver bakalım almış mısın cidden aldıysan helal olsun diyeceğim hem alıp hem de kötülemek :D
Biz tek Roblox'da yokuz maalesef ve ayrıca en yazılım benim şu an TR / Eu'da kendimin FPS unlockerim mevcuttur: ) / FPS Boost mevcuttur / kendi tema mevcuttur / kendi tamir edicim mevcuttur / kendi yapay zekam mevcuttur / daha sayamadıgım koruma vb. var. Şu an bu özelliklere sahip bir yazılım yok. :D
Ayrıca yazılıma trojan diyor :D Şaka gibi adı üstü yazılım. Biz Discord'la alakalı veri çekmiyoruz ve bilgisayar hakkında tek çektiğimiz bilgisayarın adı, PC IP'si. O kadar, onun harici veri çekmiyoruz.
Veri sistemimiz ise AES 256 ile korunuyor programda :) Bir bakmanı öneririm. Eskiden bir açıgımız vardı. Databasemiz sızdırılmıştır yeni açıldıgımız zaman. Oradan bu yana 1 sene geçti ve devam ediyoruz toplamda.
Şu resmi de şuraya bırakıyım baş et.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlkönce, Merhaba th3ken kullanmayın diyorsun firmamı kötülüyorsun ayrıca onu geçtim bu arkadaş kawnes hilenin yapımcısı benim sen daha adımı duymamışsın bilmiyorsun benim yaptıgım daha korumamı kıramıyor kimse + free api parayla satıyor diyor api le modlayıp satıyorum ex bile modlu ex in içinde pastebin kod yönlendiriyor gidip onu pastebinp yapıp modulleri yönlendiriyorum bunun arka yüzü var en optimizeli en iyisi biziz + o kadar kötülüyorsanda dene bakıyım kırmayı açıgını fln bul yani :) PADİHAŞ sen satın aldıgındanda şüpheliyim ama dediğim gibi TH3KEN Tek Roblox la alakalı icrattı yoktur : ) REALİTY CHEATS'deyim bi bak derim.

2,3 ayrıca ddos olayı ise 3500 gigabit cloudflare veriyor :D biz oraya şakasına yazıp ciddiye alıp vurmuşlar :D ama etki etmez.

satın aldıysan mail adresini ver bakalım almışmısın cidden aldıysan helal olsun diyecem hem alıp hemde kötülemek :D

Biz tek roblox'da yokuz malesef ve ayrıca en yazılım benim şuan tr / eu'da kendimin fps unlockerim mevcuttur : ) / fps boost mevcuttur / kendi tema mevcuttur / kendi tamir edicim mevcuttur / kendi yapay zekam mevcuttur / daha sayamadıgım koruma vb var şuan bu özelliklere sahip bir yazılım yok :D

ayrıca yazılıma trojan diyor :D şaka gibi adı üstü yazılım / biz discord la alakalı veri çekmiyoruz / ve bilgisiyar hakkında tek çektiğimiz / Bilgisiyarın adı / pc ip si / o kadar onun harici veri çekmiyoruz.

veri sistemimiz ise AES 256 ile korunuyor programda : ) bi bakmanı öneririm eskiden bi açıgımız vardı database miz sızdırılmıştır yeni açıldıgımız zaman ordan buyana 1 sene geçti ve devam ediyoruz toplamda.

şu resmide şuraya bırakıyım BAŞ ET ?.

Roblox oynamıyorum, bilmediğim için piyasada en iyisi siz olabilir misiniz bilememem, komiksiniz bu arada BAŞ ET gibi kelimeler kullanıyorsunuz sizin kadar kazanıyorum bir çok işten.

Roblox oynamıyorum, bilmediğim için piyasada en iyisi siz olabilir misiniz bilememem, komiksiniz bu arada BAŞ ET gibi kelimeler kullanıyorsunuz sizin kadar kazanıyorum bir çok işten.
Malesef Kazanamıyorsunuz kazansaydınız burda boş zaman kaybetmezdin ben yorum attılmış diye yorum attım : )

TH3KEN' nin diğer işleri'de var.

İlk önce, merhaba TH3ken kullanmayın diyorsun firmamı kötülüyorsun ayrıca onu geçtim bu arkadaş Kawnes hilenin yapımcısı benim. Sen daha adımı duymamışsın bilmiyorsun. Benim yaptığım daha korumamı kıramıyor kimse ve Free API parayla satıyor diyor. API ile modlayıp satıyorum. Ex bile modlu exin içinde Pastebin kod yönlendiriyor gidip onu Pastebinp yapıp modulleri yönlendiriyorum bunun arka yüzü var en optimizeli en iyisi biziz ve o kadar kötülüyorsan da dene bakayım kırmayı açıgını falan bul yani :) Sen satın aldıgından da şüpheliyim ama dediğim gibi TH3ken tek Roblox'la alakalı icrattı yoktur: ) Reality Cheats'deyim bir bak derim.
2,3 ayrıca DDoS olayı ise 3500 gigabit Cloudflare veriyor. :D Biz oraya şakasına yazıp ciddiye alıp vurmuşlar :D ama etki etmez.
Satın aldıysan mail adresini ver bakalım almış mısın cidden aldıysan helal olsun diyeceğim hem alıp hem de kötülemek :D
Biz tek Roblox'da yokuz maalesef ve ayrıca en yazılım benim şu an TR / Eu'da kendimin FPS unlockerim mevcuttur: ) / FPS Boost mevcuttur / kendi tema mevcuttur / kendi tamir edicim mevcuttur / kendi yapay zekam mevcuttur / daha sayamadıgım koruma vb. var. Şu an bu özelliklere sahip bir yazılım yok. :D
Ayrıca yazılıma trojan diyor :D Şaka gibi adı üstü yazılım. Biz Discord'la alakalı veri çekmiyoruz ve bilgisayar hakkında tek çektiğimiz bilgisayarın adı, PC IP'si. O kadar, onun harici veri çekmiyoruz.
Veri sistemimiz ise AES 256 ile korunuyor programda :) Bir bakmanı öneririm. Eskiden bir açıgımız vardı. Databasemiz sızdırılmıştır yeni açıldıgımız zaman. Oradan bu yana 1 sene geçti ve devam ediyoruz toplamda.

Eki Görüntüle 1008584
Tebrik etmemizi istiyorsun galiba aferim sana. Oldu mu?

Eki Görüntüle 1008584
API Decompile edilebilen birşey değil ondan dolayı modlayamassın. Pastebin'den Pastebinp şu. API Inject olduğunda Pasebin Bypass scriptini çalıştırıyorsun. O script bile sana ait değil. FPS Booster scripti de sana ait değil. FPS Unlocker'ide kesin bir source kullanıp skidledin. Yapay zeka exploitte ne arasın (fake o zaten). Exploite trojan kelimesini dahi kullanmadım. Birde "baş et" kelimeleri kullanıyorsun. O resim kesin sağ tık + İncele. Bi de Furk API ile Exploit yaptım diye hava atıyorsun. Pipe Finder ile yapılıyor işte. Bi de 3500 Gbit Port'un şaka olduğunu söylemişsin işte ben buna kazıklamak ve enayilik derim.

Başka API kullanıyorum ama satmıyorum.

Geri
Yukarı