Thaipoon Burner CRC hatası

Thaiphoon Burner'dan ekran alıntısı paylaşın.
2021.02.26-13.59.png

Şu an tek slot 2666 olarak çalışmakta.

Gerçek B-Die gelmiş sanırım. :D
Yazılım düzgün okuyor mu yoksa okuyamadığından karışık mı gösteriyor bilemiyorum. Az evvel CRC ERR yazıyordu şimdi ise OK yazıyor.
Peki şunlardan 1250 lirayı geçmeyen hangisini önerirsin? Madem ki elimdekini kullanamayacağım değişim isteyeyim bari.

Thaiphoon Burner'da bir sorun olabilir mi? Çünkü ilk açmada OK gösteriyor ve diğer slota bakınca ERR yazıyor. Programı kapatıp tekrar açıyorum; bu sefer ilk baktığım slotu OK gösteriyor, diğerini ERR gösteriyor. @MisakiTaro
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@MisakiTaro kardeş sen anlıyorsun bu işten. Yardımcı olursan çok sevinirim. Darda kaldım iade etsem mi etmesem mi diye? Yarın Memtest86 ile de bakacağım.

CPU-Z durumu bu şekilde:

1.png

2.png

3.png

Şu an XMP 4000 MHz seçeneğinde açık ve frekansını 3800 olarak seçtim. 1 saat kadar oyun oynadım; herhangi bir kapanma, mavi ekran da olmadı.
Şu konuda da Thaiphoon Burner'ın hatalı gösterdiğini belirtmiş konun sahibi. Olabilir mi böyle bir şey?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Recep Baltaş sen bakabilir misin?
Memtest86 herhangi bir hata çıkmadı.

IMG_20210227_173124.jpg

IMG_20210227_173142.jpg

IMG_20210227_173132.jpg

@Recep Baltaş
@MisakiTaro
@NipponChemiConKYCap
Arkadaşlar lütfen kimsenin bilgisi yok mu konuyla ilgili? 1-2 mesaj bırakıp gidiyorsunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı