The Amazing Spider-Man 2 Fragman

Yenilmezler 2 filminde aslında şu örümcek adam olsa güzel olur sonuçta hepsi Marvel'in yarattığı kahramanlar. :) Asıl konuya gidersek ilk 3 seriyi hikayeye göre daha iyi bir şekilde düzenliyorlardı. Bu gidişle bu serininde 3. filmi çıkar büyük ihtimal.

Eski Spider-man filmleri daha iyiydi. Spiderman 2 daha çok oyuna göre gitmişler. Rhino adında gergedan adamdan farkettim. Oynayanlar bilir.

Rhino zaten her Spider-Man adı altında geçer. Onun ezeli düşmanlarından biri sadece. Zaten film başlangıçtan itibaren çektiği için, eskileri görmek doğal. Ben bir Octavius bekliyordum...

Bu yeni seri zaten çizgi romana göre gidiyorlar aynı Ultimate Spiderman oyununda ki gibi. Düşmanlar güzel, bol olmuş. İlk filmde tek olması sıkıntıydı. Bol aksiyonlu ve görsel açıdan şölenli geçecek bir filme benziyor. Anlaşılan kesenin ağzını açıp İmax 3D gideceğiz :) 3. filmde de Venom yada Carnage hatta ikisi birden aynı filmde olursa bomba olur bomba!

Artık Spider - Man serisini 3. filmden sonra sevmemeye başladım önceki Peter Parker daha iyiydi.

Ön yargı başa bela... Yanlış anlama aynı şeyi ben de demiştim. Film izlemeyi çok severim. Sevdiğim bir film olursa izlemekten sıkılmam. Bu yeni seri hakkında eski örümcek adam daha iyi diyordum. 1 ay civarı süre geçti 2. defa izlediğimde gözüme çok değişik geldi. Konu görsellik açısından ve yeni serideki kız eski serideki Mericeyn den daha güzel. ;) Tabi bana göre...:rolleyes:

İşin şakası önceki seriden çok daha iyi geldi. İlerleyen günlerde size de öyle olacağını düşünüyorum. İnsanların en çok korktuğu şeyler den birisi değişikliktir. Genel anlamda... Ama bir süre sonra alışırsın ve daha mutlu olursun. Ama bu her değişiklik yapacağın zaman gelir genelde başına. Konumuza dönelim... :D

https://www.facebook.com/photo.php?v=436802113086163&set=vb.178050022294708&type=2&theater

HD türkçe alt yazılı buradan izleyebilirsiniz.

Mesela şu an efektine çok güvendiğim konusuyla serüveniyle ve oyuncularıyla Karayip Korsanları serisini 2 gündür 2. kez izliyorum. 2. kez derken bu 2 gün içinde geçen sürede 2. kez... :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Spider-Man 2 dışında hiçbir Spider-Man filmini sevemedim. The Amazing Spider-Man ise çok daha kötü olmasını beklediğim bir filmken en azından izlerken sıkmayan bir film olmuştu. Bu filme gelirsek:

1/Fragmandaki bir sahnede Dr.Octopus'un kolları ve Vulture'ın kanatları görünüyormuş. Electro ve Rhino'nun antin kuntin düşmanlardan olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak bu 2 villaindan birinin filmde görünme ihtimalinin de olduğunu varsayabiliriz.

2/Muhtemelen sonlara doğru Osborn Green Goblin'e dönüşecek ve üçüncü filmdeki esas kötü Green Goblin olacak.

3/Marvel Spider-Man'in haklarını Sony'e sattığı için bin pişman ve Spider-Man'i Marvel Cinematic Universe'e dahil etmek için elinden geleni yapıyor.Filmin credits ekranından sonraki sahnede Nick Fury'nin Parker'ın evine gelip "Evlat senle bir iş konuşacağız" demesi olası.

Spider-Man 2 dışında hiçbir Spider-Man filmini sevemedim. The Amazing Spider-Man ise çok daha kötü olmasını beklediğim bir filmken en azından izlerken sıkmayan bir film olmuştu. Bu filme gelirsek:

1/Fragmandaki bir sahnede Dr.Octopus'un kolları ve Vulture'ın kanatları görünüyormuş. Electro ve Rhino'nun antin kuntin düşmanlardan olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak bu 2 villaindan birinin filmde görünme ihtimalinin de olduğunu varsayabiliriz.

2/Muhtemelen sonlara doğru Osborn Green Goblin'e dönüşecek ve üçüncü filmdeki esas kötü Green Goblin olacak.

3/Marvel Spider-Man'in haklarını Sony'e sattığı için bin pişman ve Spider-Man'i Marvel Cinematic Universe'e dahil etmek için elinden geleni yapıyor.Filmin credits ekranından sonraki sahnede Nick Fury'nin Parker'ın evine gelip "Evlat senle bir iş konuşacağız" demesi olası.

İyi güzelde spoiler vermeseydin iyiydi :D Başına bi 'spoiler' yazaydın en azından :D

Bu arada o sahne 1:14' de geliyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı