Çözüldü The Amazing Spider-Man 2 ilk sahneden sonra oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kyerka9010

Picopat
Daha fazla  
Oyun hiçbir yerde yok. Bende korsan indirdim, korsana yardım etmediğinizi biliyorum ama oyun dediğim gibi araştırdığım kadarıyla hiçbir yerde yok. Korsanda oyundaki ilk ben amcayı vurduklarında oraya gidiyoruz, oradaki sahneden sonra oyun yüklenirken atıyor. Nasıl çözebilirim veya orijinal oyun bir şekilde bulunsa çözülür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı hatayı yine veriyor.

Sorunu çözdüm, oyuna sağ tıklayıp dosya konumunu açtıktan sonra asm Launcher diye bir şey var, onu açıp (bu adımları yaparken güvenlik duvarını kapatmanız gerekiyor, yoksa bazı dosyalar kendi kendine kayboluyor) depth of field diye bir şey var, onu açıp oyunu tam ekrana aldığımızda sorun çözülüyor.
Bu oyunu eskiden oynamaya calismistim. Korsan versiyonu sorunlu. Save bile almiyordu.

Aynı hatayı yine veriyor.

Sorunu çözdüm, oyuna sağ tıklayıp dosya konumunu açtıktan sonra asm Launcher diye bir şey var, onu açıp (bu adımları yaparken güvenlik duvarını kapatmanız gerekiyor, yoksa bazı dosyalar kendi kendine kayboluyor) depth of field diye bir şey var, onu açıp oyunu tam ekrana aldığımızda sorun çözülüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı