Çözüldü The Amazing Spider-Man 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

junglerules

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar.
The Amazing Spider-Man 2 indirdim normal oynuyordum ama sonra ekran çözünürlüğünü değiştirmek istedim ve değiştirdiğimden beri oyunu açamıyorum. Beyaz ekran geliyor sonra geri gidiyor.

Çözüm
  • 3. resimdeki Height değerine çift tıkla.
  • Açılan pencerenin sağ kısmında Taban değerini Ondalık yap.
  • Değer verisi kısmını monitör yüksekliğine göre değiştir. 1920x1080 bir monitör kullanıyorsan 1080 yazmalısın. Oyun açılırken sorun çıkarmayan değeri hatırlıyorsan onu da yazabilirsin.
  • Tamam deyip çıktıktan sonra yine aynı resimdeki Width değerine çift tıkla.
  • Aynı şekilde taban kısmındaki değeri ondalık yapıp değer verisini monitör genişliğine göre ayarla. Monitörün 1920x1080 ise 1920 yazabilirsin, oyun açılırken sorun çıkarmayan değeri hatırlıyorsan ve Height kısmına da onu girdiysen, burada da onu girebilirsin.
Sonrasında oyunu açmayı deneyebilirsin.
GameConfig ve Settings klasörlerinin de ayrı ayrı içeriklerini paylaşır mısın? Aradığımız ayarın tam olarak nerede olduğunu bilmediğim için böyle tek tek uğraştırıyorum, kusura bakma.

GameConfig ve Settings klasörlerinin de ayrı ayrı içeriklerini paylaşır mısın? Aradığımız ayarın tam olarak nerede olduğunu bilmediğim için böyle tek tek uğraştırıyorum, kusura bakma.
as.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
sda.PNG
settings.PNG

• Değer verisi kısmını monitör yüksekliğine göre değiştir. 1920x1080 bir monitör kullanıyorsan 1080 yazmalısın. Oyun açılırken sorun çıkarmayan değeri hatırlıyorsan onu da yazabilirsin.
  • Aynı şekilde taban kısmındaki değeri ondalık yapıp değer verisini monitör genişliğine göre ayarla. Monitörün 1920x1080 ise 1920 yazabilirsin, oyun açılırken sorun çıkarmayan değeri hatırlıyorsan ve Height kısmına da onu girdiysen, burada da onu girebilirsin.

Çözüm
Sorun çözüldü. Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Geri
Yukarı