The Amazing Spider-Man 2 oyunu nereden alınır?

sapsıtz

Femtopat
Daha fazla  
The Amazing Spider-Man 2 oyununu Steam'den almak istiyorum fakat oyun Steam'den kaldırılmış sanırım. Korsan sitelerden indirebilir miyim? Birkaç siteye gözüm çarptı virüs var mıdır? Nedir pek bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• The-Amazing-Spider-Man-2-Box-4.png
    The-Amazing-Spider-Man-2-Box-4.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 288
Maalesef bu oyunun orijinalini bulamazsınız.
O yüzden korsan oynamanızın önünde hiçbir engel yok, bilindik siteleri araştırır iseniz herhangi bir sorun yaşamadan oynayabilirsiniz.
Normalde site önerirdim ama kurallar gereği maalesef öneremiyorum.

Maalesef bu oyunun orijinalini bulamazsınız.
O yüzden korsan oynamanızın önünde hiçbir engel yok, bilindik siteleri araştırır iseniz herhangi bir sorun yaşamadan oynayabilirsiniz.
Normalde site önerirdim ama kurallar gereği maalesef öneremiyorum.

Ben nasıl güvenilir site bulacağım lütfen bir şekilde size ulaşabilir miyim?

The Amazing Spider-Man 2 game yanına da malum kelimeyi yazın. İlk çıkan birkaç site güvenilir oluyor genelde. Ondan sonra siteleri Google üzerinde araştırın.

The Amazing Spider-Man 2 game yanına da malum kelimeyi yazın. İlk çıkan birkaç site güvenilir oluyor genelde. Ondan sonra siteleri Google üzerinde araştırın.
hala anlamadım. Lütfen site ismi verebilir misiniz anında bakıyorum sonra silersiniz tabii silme varsa
oyunindirclub güvenilir mi?

Şu oyunun orijinalinin neden kaldırıldığını anlamış değilim zamanında oynadım güzel oyundu.

Çok eski bir oyundu sanırsam ve sayılı kişiler oynadığı için kaldırmış olabilirler activision nasıl kendi oyununun kaldırılmasını göze alabilir anlamıyorum!
Şu oyunun orijinalinin neden kaldırıldığını anlamış değilim zamanında oynadım güzel oyundu.

Zaten activison zamanında ice age 3 gibi oyunları da yapmış fakat zaman geçince onlarda kapanmış. Yani şirket bir nevi davar

Yeni konular

Geri
Yukarı