The Amazing Spider-Man kasma sorunu

ziya

Kilopat
The Amazing Spider-Man kasma sorunu var. Ekran kartım biraz kötü. Amd Radeon HD 6650M. Fakat en yüksek grafiklerde de, en düşük grafikte de aynı FPS :confused:. Bunun çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi ? :cool:

Son düzenleyen: Moderatör:
V-SYNC ayarını kapamayı denersen iyi olur yararı olabilir? Çünkü bazı oyunlarda V-SYNC oyunların FPS'lerini altüst ediyor.

Evet öyledir, bazen oyunlarda bütün ayarları kapat yine aynı performansı alırsın. Bu durumda yapılacak hiçbir şey yok. O oyunu oynamayacaksın o bilgisayarda.

Bir bilgisayarda bütün ayarları sıfıra indir, yine sıkıntı çekiyorsan yapılacak bir şey yok.

Yok artık... Oyunun korsansa, bazı Crack'ler FPS'de sorun yaratıyor ve ya limitliyor. Güncel Crack - Update'lerini kullan. Eğer orjinalse, sadece updateleri al. Ayrıca Burak Alkan sürücülerin derken, başta ekran kartı olmak üzere çoğu sürücünü kastetti. Buradan ekran kartının sürücüsünü güncelleyebilirsin ;

AMD Support & Drivers

Yok artık... Oyunun korsansa, bazı Crack'ler FPS'de sorun yaratıyor ve ya limitliyor. Güncel Crack - Update'lerini kullan. Eğer orjinalse, sadece updateleri al. Ayrıca Burak Alkan sürücülerin derken, başta ekran kartı olmak üzere çoğu sürücünü kastetti. Buradan ekran kartının sürücüsünü güncelleyebilirsin ;

AMD Support & Drivers
Driverları'da indirdim fakat yok oyun 25 FPS'ye sihirli bir şekilde kilitlenmiş sanki. Neyse yardımlarınız için teşekkürler. Ne yaptıysam olmadı. Kalan tek çözüm silmek. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı