The Amazing Spider-Man veya The Amazing Spider-Man 2 nereden alınabilir?

PC için maalesef korsan dışında bulunmuyor. Ama elinizde o oyunları açmak için bir PlayStation varsa belki ikinci el CD sini falan bulursunuz.
Sadece PS Vita var onda da birinci oyun var diye biliyorumda. Hiç sanmıyorum pc ile aynı deneyimi sağlayacağını o yüzden hiç denemedim bile.

Sadece PS Vita var onda da birinci oyun var diye biliyorumda. Hiç sanmıyorum PC ile aynı deneyimi sağlayacağını o yüzden hiç denemedim bile.

Hocam sadece kendim arkada Kaspersky oynadigim bir adet korsan sürümü vardı virüs de yoktu ama yasak olduğu sansürleyebilirim sadece o*****v** site bu.

Hocam dediğim gibi The Amazing Spider-Man 3 isterseniz dolapta satıyorum kutulu bakabilirsiniz.
The Amazing Spider-Man 3 diye bir oyun yok Spider-Man 3 var o oyunda bahsettiğim iki oyundan daha eski. Daha çok ilgilendiğim oyunlar The Amazing Spider-Man ve ikinci oyunu teşekkürler.

Hocam sadece kendim arkada Kaspersky oynadigim bir adet korsan sürümü vardı virüs de yoktu ama yasak olduğu sansürleyebilirim sadece o*****v** site bu.

Bilemiyorum eski bilgisayarım olsa hiç düşünmeden indirmiştim. O siteyide biliyorum ama şimdi indirmeye gönlüm el vermiyor hep içimde bir kuşku kalıyor.

Sadece PS Vita var onda da birinci oyun var diye biliyorumda. Hiç sanmıyorum pc ile aynı deneyimi sağlayacağını o yüzden hiç denemedim bile.
Yani bence sisteminiz yetiyorsa Marvel's Spider-Man almak daha kârlı olur. PC için CD si var mı bilmiyorum ama artık oyunun satışı olmadığı için varsa bile gereksiz pahalı olacaktır. En son bundan 2 sene önce falan arkadaşım PS4 CD sini 200 TL ye almıştı. O paraya değecek oyunlar değil hiçbiri. Dediğim gibi Marvel's Spider-Man alabiliyorsunuz en azından parasını hakeder.

The Amazing Spider-Man 3 diye bir oyun yok Spider-Man 3 var o oyunda bahsettiğim iki oyundan daha eski. Daha çok ilgilendiğim oyunlar The Amazing Spider-Man ve ikinci oyunu teşekkürler.

Bilemiyorum eski bilgisayarım olsa hiç düşünmeden indirmiştim. O siteyide biliyorum ama şimdi indirmeye gönlüm el vermiyor hep içimde bir kuşku kalıyor.

Bazen karıştıriyorum kusura bakmayın.

Yani bence sisteminiz yetiyorsa Marvel's Spider-Man almak daha kârlı olur. PC için CD'si var mı bilmiyorum ama artık oyunun satışı olmadığı için varsa bile gereksiz pahalı olacaktır. En son bundan 2 sene önce falan arkadaşım PS4 CD'sini 200 TL'ye almıştı. O paraya değecek oyunlar değil hiçbiri. Dediğim gibi Marvel's Spider-Man alabiliyorsunuz en azından parasını hakeder.

Dönüp dolaşıp o noktaya geleceğim gibi ama bir oyuna da o kadar para vermek çok gibi geliyor. Epic Games bazı indirimlerde kupon veriyor. Yanlış hatırlamıyorumsa 200 TL üstüne %25 indirim gibi bir şeydi. O kupon gene yaz indirimlerinde verirler mi bilmiyorum ama yaz indirimlerinde gelirse ve oyun zamlanmazsa düşünebilirim keşke önceden alsaydım GoW aldım pişmanım.

Hocam bir de optimizesi çok çok kötü oyunun.

Onu internette ararken duydum inceleme videolarından. Fakat benim eski bilgisayarım külüstür diyebileceğimiz tarzdan bir bilgisayardı ve onda FPS çok dalgalı olsa da o bilgisayara göre gayet iyi performans gösteriyordu.

Dönüp dolaşıp o noktaya geleceğim gibi ama bir oyuna da o kadar para vermek çok gibi geliyor. Epic Games bazı indirimlerde kupon veriyor. Yanlış hatırlamıyorumsa 200 TL üstüne %25 indirim gibi bir şeydi. O kupon gene yaz indirimlerinde verirler mi bilmiyorum ama yaz indirimlerinde gelirse ve oyun zamlanmazsa düşünebilirim keşke önceden alsaydım GoW aldım pişmanım.

Onu internette ararken duydum inceleme videolarından. Fakat benim eski bilgisayarım külüstür diyebileceğimiz tarzdan bir bilgisayardı ve onda FPS çok dalgalı olsa da o bilgisayara göre gayet iyi performans gösteriyordu.

Hocam zaten oyun eski bilgisayarlarda rahat oynatıyor yeni bilgisayarlara optimizeli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı