The Amazing Spider-Man veya The Amazing Spider-Man 2 nereden alınabilir?

@EEfe3 sayılan 3 oyuna korsan dışında da erişebilirsiniz. Fakat yüklü miktarda para vermeniz gerek. G2A, Kinguin gibi sitelerde bu oyunların Steam keyleri satılıyor. Fakat Türkiye'de aktifleştirilebilen keyler tükendiği gibi(Yani aradan biri çıkıp bende son bir key kaldı demezse Türkiye'de artık asla orijinal olarak sahip olamazsınız) Avrupa keyleri de 115 Euro(3271TL) gibi fiyatlara satılıyor. Eğer Avrupa'ya bağlı Steam hesabı açıp 3271TL verirseniz bu oyunlardan sadece birine Amazing Spider-Man'e sahip olabilirsiniz. Diğerlerinde de yine yukarıda bahsettiklerim geçerli.
Bahsettiğim site: https://www.g2a.com/de/the-amazing-spider-man-steam-key-europe-i10000002852006
Activision'ın lisans problemi galiba yenilememişler o yüzden satmıyorlar.
Activision sahip oldukları oyun haklarını yenilemediği için oyunlar satıştan kalktı.

Eskiden oynadığım oyunlardı tekrar oynamak istedim fakat hiçbir yerde bulamadım. Korsanları saymıyorum çünkü güvenilir bulmuyorum. Aynı zamanda Spider-Man: Shattered Dimensions oyununu da aradım ama oda yok. Herhangi bir oyuna erişme yolu biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.

Korsan dışında bir yerden elde etmeniz zor ve pahalıya kaçar

Eskiden oynadığım oyunlardı tekrar oynamak istedim fakat hiçbir yerde bulamadım. Korsanları saymıyorum çünkü güvenilir bulmuyorum. Aynı zamanda Spider-Man: Shattered Dimensions oyununu da aradım ama oda yok. Herhangi bir oyuna erişme yolu biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.

Spider-Man'in oyun hakları Activision'dan ayrıldığından beri satılmıyor tüm eski Spider-Man oyunları satın alınamaz artık anca crack.

Yeni konular

Geri
Yukarı