The Battle for Middle-Earth II Windows 10 Çalıştırma Rehberi

Direkt ben Team versem siz yapsanız olmuyor mu? Allah aşkına kaç zaman oldu sorunum çözülmedi kimse yardım etmeyecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şeyi doğru yapmama rağmen The Battle for Middle-earth 1 açılmıyordu. Çözüm 2'deki yazılım işimi gördü.

Ekran Görüntüsü (896).png

Bunları denedım ama oyun acılıyormus gıbı oluyor hiçbir hata vermeden kapanıyor. Neden kaynaklı olabılır?

Rapor paylaşın:

Rapor paylaşın:

Bu kurulumlardan sonra oyunu GameRanger üzerinden multiplayer oynayabilir miyiz ?

@Recep Baltaş
Gerçekten elinize sağlık 1 günümü aldı kaç tane oyunu indirdim crack ne yaptıysam açılmadı. Bu sitede sonunda startup fixxer.exe açtım BfME 2 bastım, kurulum tamam dedi direkt hiçbir şey yapmadı. Bu ne dedim böyle açtım oyunu açıldı :)

The Battle for Middle-Earth II'yi Windows 10'da çalıştırmak için yapmanız gerekenler:
  1. Oyun orijinal olarak satılmadığından dolayı Reloaded sürümünü indirebilirsiniz:

Kod:
    rld-bme2.iso

2. Akabinde oyunu normal bir şekilde kurun, Crack yapmayın!

3. Buradan en son güncellemeyi indirin ve kurun:
  4. LotR: Battle for Middle-Earth 2 v1.06 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE DEViANCE indirin. Bu dosya oyunu DVD olmadan çalıştırmak için gerekli. Dosyayı GCW'de bulabilirsiniz.
    • İnen dosyayı klasöre çıkartın ve game.dat dosyasını oyunun kurulduğu dizindeki ile değiştirin. Oyun artık DVD olmadan çalışacaktır.
  5. Şimdi buradan oyunun Windows 10'da çalışması için gereken dosyaları indirin ve klasöre çıkartın.
  6. Windows + R tuşuna basın ve açılan pencereye bunu girip Enter'a basın:

Kod:
    %appdata%

7. Az önce indirdiğiniz dosyadan çıkan "My Battle for Middle-earth(tm) II Files" klasörünü açılan AppData klasörüne kopyalayın.
  8. Artık oyunu normal bir biçimde sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

Çözünürlük için de Options.ini'de değişiklik yapabilirsiniz. Mesela:

Kod:
Resolution = 1920 1080

Kod:
AllHealthBars = yes
AmbientVolume = 81.000000
AnimationLOD = High
AudioLOD = Low
Brightness = 50
DecalLOD = High
EffectsLOD = Medium
FlashTutorial = 0
GameSpyIPAddress =
HasSeenLogoMovies = yes
IdealStaticGameLOD = Low
ModelLOD = Medium
MovieVolume = 70.000000
MusicVolume = 78.000000
Resolution = 1024 768
SFXVolume = 80.000000
ScrollFactor = 64
SendDelay = no
ShaderLOD = Low
ShadowLOD = Low
StaticGameLOD = Custom
TerrainLOD = Medium
TextureQualityLOD = High
TimesInGame = 59
UseEAX3 = no
VoiceVolume = 69.000000
WaterLOD = Medium

Güncelleme: Oyun buna rağmen hata veriyorsa:

• Başlat menüsüne regedit yazıp Kayıt Defteri'ni açın.
  • "HKLM\SOFTWARE\WOW6432Node\Electronic Arts\Electronic Arts\The Battle for Middle-earth II" yoluna gidin.
  • "UserDataLeafName" değerini "My Battle for Middle-earth(tm) II Files" olarak değiştirin.

Çözüm 2

Yukarıdaki rehber ile sorunu çözemeyenler için yeni bir yöntem mevcut. Aşağıdaki bağlantıdan BfME Startup Fixxer adlı yazılımı indirin ve çalıştırın:

Eki Görüntüle 198823

Fix BfME 2 diyerek oyunu çalışabilir hale getirebilirsiniz.

İndirin: BfME Startup Fixxer file - Battle for Middle-earth II
çözüm 1 ile de olmuyor 2 ile de. oyunu oynuyorum ancak 3.5 dakika sonra defeated hatası alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı