The Crew 2 açık beta ön yüklemeye açıldı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
The Crew 2 Kapalı Beta'ya katılamayanlar ya da katılıp da tadına doyamayanlar için The Crew 2 Açık Beta ön yüklemeye açıldı. The Crew 2 Açık Beta 21-25 Haziran tarihleri arasında kullanıma açılacak.

Ekran Görüntüsü (130).jpg

Beta | The Crew 2 | Ubisoft

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Horizon 4'ten yanayım ama bir bakalım buna da. Forza Horizon 3'ü oynadım hayran kaldım.

Beta'da bi' Los Angeles kanyonlarında S1000RR ile dolaşalım belki fikrimiz değişir.

Merhabalar, Yeni konu açmak istemedim. Proje Cars gibi oyunları sevmem. Arcade oyun severim Nfs gibi Forza Horizon 3 ve The Crew 2 arasın da kaldım Forza indirimde hangisini almalıyım. Online yarış yaparım genelde.
Üst tarafta ki sorumu da cevaplarsanız sevinirim.

Merhaba dostum benim seçimim forza dan yana olurdu nedenine gelirsem
1-Araç çeşitliliği
2-Diğer yarış oyunlarına nazaran daha iyi modifiye sistemi
3-Açık dünya (online lobilerde diğer insanlarla toplanıp drift drag rolling yapabilirsin)

Merhabalar, Yeni konu açmak istemedim. Proje Cars gibi oyunları sevmem. Arcade oyun severim Nfs gibi Forza Horizon 3 ve The Crew 2 arasın da kaldım Forza indirimde hangisini almalıyım. Online yarış yaparım genelde.
Üst tarafta ki sorumu da cevaplarsanız sevinirim.
Forza Horizon 4 yolda onu beklemenizi öneririm, FH4 çıktığında FH3 oynayanlar azalacaktır. Önceki soruna gelecek olursak The Crew 2 beta sadece Uplay üzerinde.

Açıkçası Forzayı daha çok beğendim. Ama simülasyon tür oyunları oynayamıyorum. Birde online benim için çok önemli, Oyuna girdiğimde adam bulmak vs. sıkıntı olmasın istiyorum.

Betasına Steam üzerinden katıldım. Hayatımdaki en kötü yarış oyunu olabilir. Trailer'a bakıp aldanmayın. 160 ile kesin viraj almanızı sağlayacak bir mekaniği var, hissiyatı iğrenç. Yüksekten düşerseniz direkt yamacına yapışıyorsunuz ''çat'' diye. Kesinlikle FH3 alın, bekleyebilirseniz FH4 alın. Şu an Forza Horizon 4 228 TL. Sanırsam ilk ön siparişe çıktığında 260'tı. Aylık 29 TL'ye Game Pass ile de oynayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı