The Crew 2 alınır mı?

Barisvedoc

Hectopat
Yer
İnegöl/Bursa
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Merhabalar. The Crew 2 şu anda Steam'de indirimde. Sizce alınır mı? Çok kararsız kaldım. Yorumlarına baktım, çok sevilmiş ama bazı arkadaşlarım "Alma, parana yazık olur; Forza Horizon 4 al, daha iyi." dediler. Forza Horizon 4 şu an pahalı ve yeterli param yok. The Crew 2 %80 indirimde ve yeterli param da var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Need for Speed'in son 3 oyununu oynadım. Bu arada başka tavsiyelere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, the crew 2 nin online oyuncu sayısında çok fazla düşüş var eğer arkadaşlarınızla oynayacaksanız almak mantıklı olabilir. Forza horizon 4 ün kemik bir kitlesi var sürekli oynayan ve tabii ki the crew 2 den kat kat daha iyi bir oyun. Şöyle yapabilirsiniz, xbox game pass pc ilk ay 5,90 TL gibi ufak bir ücreti ayrıca ikinci aya geçmeden iptal edebiliyorsunuz. Forza Horizon 4 game pass e dahil.

Gamepass alıp iki ay Forza Horizon 4 oynasan emin ol çok daha fazla zevk alırsın. Gerek grafik bakımından gerek araba çeşitliliği bakımından gerek sürüş gerçekçiliği tarafından Forza çok daha iyi. Artı yönü olarak beni sadece açık dünyası etkiledi. The Crew 2 bildiğimiz arcade yarış oyunu fakat Forza'nın simülasyon tarafı da var. Ben aldığıma pişmanım üç saat açık dünyasında gezip oyunu sildim.

Crew 2'yi biz arkadaslarla Epic kuponla 21 liraya almıştık. Eğer tek oynayacaksan o kadar sarmaz ama map büyük tur yaparsin uzun yol falan. Arkadaslarinla bayağı sariyor ama onu deyim.

646910_screenshots_20201109010825_1.jpg

O paraya kaçırma.

Teşekkürler hepinize. Arkadaşlarımla birlikte oynucam. Forza konusunda oyuna hep sahip olmak varken 1 2 ay oynayıp bitirme olayı pek ilgimi çekmedi, yinede sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı