The Crew 2 Alınır mı?

SonTolga

Hectopat
Daha fazla  
Araç sürme oyunlarına karşı ayrı bir ilgim vardır, bir çok bu tarz oyun var fakat ne kadar oynarsanız oynayın sıkılmayacağınız araç sürme oyunları vardır.
114 TL fiyatına Gold Edititon alacağım, para hazır. Forza Horizon 4 oyunu ile kıyaslanamaz. Forza'da almayı düşünmüştüm fakat zor indirime giriyor, indirime girdiği zaman kısa sürüyor. The Crew 2 bana uzun oynanış süresi verir mi?

Açıkçası oyuna pek bakmadım ama Ubisoft, The Crew i bedava dağıtmıştı. Bu oyunun da aynı şekilde olabileceğini düşünüyorum. Araba oyunu alacak isen Payback, Forza, NFS gibi oyunlara bak.

Açıkçası oyuna pek bakmadım ama Ubisoft, The Crew i bedava dağıtmıştı. Bu oyunun da aynı şekilde olabileceğini düşünüyorum. Araba oyunu alacak isen Payback, Forza, NFS gibi oyunlara bak.

NFS oyunları artık sarmıyor eskisi gibi.

Ben de kararsızdım ama satın aldım, fena değil. Gold almasan da olur. The Crew 1 oynamadıysan, Crew 2 değişik gelecektir bu sebeple hemen sıkılmazsın.

Şuan bende almış bulunmaktayım, istersen steam üzerinden ekle oynayabiliriz.

Gamesatış sitesine bir bak istersen orada forza horizon 4 130 TL idi. Açıkçası the crew 2 ye değmez. Araç mekanik leri çok basit geliyor bana forza ya göre.

The Crew serisi benim için NFS serisinden sonra oynanabilecek en iyi "arcade" yarış oyunlarından biridir. İlk oyuna 500+ saat ikinciye ise 600+ saat verdim. Yarış oyunu seven kişilerin bu seriye değer vermemesine anlam veremiyorum. Bu güne kadar hangi yarış oyunu bu kadar fonksiyonu içinde barındırabildi? Uçak, tekne, sokak, hovercraft ve Off-Road yarışlarından bahsediyorum. 1-2 gün önce Ivory Tower gelecek aylarda oyuna büyük güncelleme gelmeyeceğini söyledi. Yarış oyunu severlerin böyle potansiyeli yüksek bir oyuna ihanet ettiğini düşünüyorum. Tabi ki Ivory Tower'ın hatası da var. Örneğin ilk oyunda "illegal" tema varken ikincisinde "legal" yaptılar. Hata gibi görünmüyor olabilir fakat bu yolda gidilecekse ortada FH4 gibi ciddi bir rakip var. Bu durumda arada kalan alıcılar daha grafiklere ve araç sayısına sahip FH4'ü seçecektir. Yapmaları gereken şey NFS'nin son oyunlarındaki başarısızlığını kullanmaktı (araç kullanımının mobil oyun gibi olması gibi vs.). Diğer hataları ise PVP'yi oyun çıktıktan 6 ay sonra eklemeleri idi ve bu sayede oyun "ölü" olarak kabul edildi. Son hataları ise topluluktaki oyuncularını dinlememek, onlara istediklerini vermemek vs.

The Crew serisi benim için NFS serisinden sonra oynanabilecek en iyi "arcade" yarış oyunlarından biridir. İlk oyuna 500+ saat ikinciye ise 600+ saat verdim. Yarış oyunu seven kişilerin bu seriye değer vermemesine anlam veremiyorum. Bu güne kadar hangi yarış oyunu bu kadar fonksiyonu içinde barındırabildi? Uçak, tekne, sokak, hovercraft ve Off-Road yarışlarından bahsediyorum. 1-2 gün önce Ivory Tower gelecek aylarda oyuna büyük güncelleme gelmeyeceğini söyledi. Yarış oyunu severlerin böyle potansiyeli yüksek bir oyuna ihanet ettiğini düşünüyorum. Tabi ki Ivory Tower'ın hatası da var. Örneğin ilk oyunda "illegal" tema varken ikincisinde "legal" yaptılar. Hata gibi görünmüyor olabilir fakat bu yolda gidilecekse ortada FH4 gibi ciddi bir rakip var. Bu durumda arada kalan alıcılar daha grafiklere ve araç sayısına sahip FH4'ü seçecektir. Yapmaları gereken şey NFS'nin son oyunlarındaki başarısızlığını kullanmaktı (araç kullanımının mobil oyun gibi olması gibi vs.). Diğer hataları ise PVP'yi oyun çıktıktan 6 ay sonra eklemeleri idi ve bu sayede oyun "ölü" olarak kabul edildi. Son hataları ise topluluktaki oyuncularını dinlememek, onlara istediklerini vermemek vs.

Oyunu şuan oynuyorum 25 saat oldu oynama süresi, eğer bana forza veya crew deseler yine crew seçerim bütün araçlarda dinamiği hissettirmeyi başarmış, NFS serisi zaten artık para için kullanılıyor. Şuan şunu düşünüyorum da FH 5 nasıl olacak? Ne ekleyecekler oyuna harita değiştirmekten başka çare görünmüyor. İyi ki para verdiğim oyunlardan bir tanesidir.
Konuyu kitleyebilirmiyiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı