The Crew 2 Hakkında Düşünceleriniz Neler?

Hocam, Sizden bir ricam var. Forza ve The Crew'in karşılaştırma videolarını izler misiniz. Steam'de çoğu olumsuz yorum yapmış. Oyunu 1 saat oynama fırsatım oldu. Ben oyuna kötü demiyorum. 2013'te çıksa güzel oyun derim ama 2018'de çıkmış bir oyuna rağmen 200 Tl'yi hak etmiyor. En fazla 100 TL indirimde iken alınabilir,Tabi kide kişiden kişiye göre değişiyor.
Forza Horizon 3 ü Rx 480 ni mi satmadan önce epey oynamışlıgım var 1080p ultra detaylarda harika görünüyor . İste bu nedenle bu kadar emin konusuyorum Crew 2 ninde grafiksel olarak aşagı kalır bir yanı yok diye.

Siz oyunu düsuk çözünürlükte ve düşük grafik detaylarında oynadıysanız eğer belki de ondan böyle düsünüyorsunuz bilemiyorum. İyi bir pc de veya Pro da 4K da deneyim etmis olsanız bana hak verirdiniz. Yukari da alıntılar paylastım 2018 e yakısan grafikler var oyunda.

Grafikleri iyi diye uzaktan kumandalı araba sürmek mantıklı değil. Biraz bekleyin 2 Ekim'de FH4 çıkacak. Game Pass ile de oynayabilirsiniz.

Forza Horizon 3 ü Rx 480 ni mi satmadan önce epey oynamışlıgım var 1080p ultra detaylarda harika görünüyor . İste bu nedenle bu kadar emin konusuyorum Crew 2 ninde grafiksel olarak aşagı kalır bir yanı yok diye.

Siz oyunu düsuk çözünürlükte ve düşük grafik detaylarında oynadıysanız eğer belki de ondan böyle düsünüyorsunuz bilemiyorum. İyi bir pc de veya Pro da 4K da deneyim etmis olsanız bana hak verirdiniz. Yukari da alıntılar paylastım 2018 e yakısan grafikler var oyunda.
RX 470 8 GB ile oynadım. Oyunun grafikleri 200 TL'yi hak etmiyor.Kime sorduysam Forzayı bekle dedi. İyi eğlenceler hocam :)

RX 470 8 GB ile oynadım. Oyunun grafikleri 200 TL'yi hak etmiyor.Kime sorduysam Forzayı bekle dedi. İyi eğlenceler hocam :)
Ben size Crew 2 yi hemen alıp oynamalısınız demiyorum zaten sadece düşüncelerimi dile getiriyorum. :)
Ben de heyecan ile merak ile serinin 4. oyununu Horizon 4 ü bekliyorum iple çekiyorum aslına bakarsanız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı