The Crew 2 tekrar indiriyor

dieqo007

Hectopat
Daha fazla  
The Crew 2' yi Epic Games üzerinden satın aldım ve indirdim. Fakat simgesine tıkladığımda uplay girişi yaptı oradan tekrar indiriyor ne yapmalıyım? 2. kez boşuna bekleyeceğim. Epic Games'in dosyalarında da oyun ile ilgili bir dosyaya rastlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
uPlay'den de indiriyor bende de aynısı R6'da oldu, hem 60 GB Epic´den indirdi hem de uPlay'den 15 GB gibi bir şey yükledi. (Çok fazla -de, -da kullandım inşallah ban yemem :()

Son düzenleme:
Arkadaşlar şimdi de başlatırken bu hatayı alıyorum. Çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• 146.png
    146.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 134
Epic Games kendi klasörünün içine indiriyor o yüzden. Uplay'den başlattıktan sonra epiğin indirdiği yeri bulup dosyaları kopyala yapıştır yapın.

Çok saçma değil mi abi? Steam'de bu sorun olmuyor. Ya varya 6 günde 10 Mbps ile indirdim şimdiğ Uplay 53 GB tekrar indiriyor. Dosyaları attım kabul etmedi hatta Uplay ayarlardan Epic klasörü bile gösterdim (eskiden kabul ediyordu) etmedi. Ben şimdi tekrar mı bekleyeceğim 5-6 gün?

Çok saçma değil mi abi? Steam'de bu sorun olmuyor. Ya varya 6 günde 10 Mbps ile indirdim şimdiğ Uplay 53 GB tekrar indiriyor. Dosyaları attım kabul etmedi hatta Uplay ayarlardan Epic klasörü bile gösterdim (eskiden kabul ediyordu) etmedi. Ben şimdi tekrar mı bekleyeceğim 5-6 gün?
Aynen çok saçma ama benim yazdığım da tam çözüm değil. Tahminimce epic kendi serverinde oyunun eski dosyalarını tutuyor, açınca Uplay dosyaları kontrol edip güncelleştirmeleri veriyor. Şu ana kadar 2 oyunda yaşadım ama onlar hep oyunun boyutundan küçüktü 10-15 GB'dı. Artık direkt Uplay'den indiriyorum. Epic'te olan tüm Ubisoft oyunları böyle. Maalesef tekrar indirceksiniz. :(

Geri
Yukarı