Çözüldü The Crew 2 Başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Oyunu bugün Epic Games'ten satın aldım. Sonrasında Uplay hesabıma bağladım. Oyun geldi. İndirme tuşuna bastım ve indirdim. Oyunu açtım. BattleEye falan yükledi. Sonra da böyle kaldı. Uplay'i yeniden başlattım. Oyunu yönetici olarak çalıştırdım. Her şeyi denedim. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Crew 2.PNG
    Crew 2.PNG
    123 KB · Görüntüleme: 312
Oyunun dosyalarını doğruladım. Yeniden açtım ve bu kez de böyle kaldı. Açılmasını beklemeli miyim? Yaklaşık 3 dakikadır böyle. Şimdi de o yazı da gitti.
Son gelişmeleri yazmak istedim. Oyunu Uplay'den kaldırıp Epic Games'ten tekrar indirdim. Oyunu açtım ve Uplay 20GB güncelleme yaptı. Oyun yine hata verdi. Sorunun DirectX'ten kaynaklanabileceğini düşünüp format attım. Oyun yedek diskte kuruluydu. Epic Games'e dosyaları doğrulattım ve şu an 13GB daha indirme yapıyor. Onu bekliyorum. Ben olacağını düşünüyorum. VCredist'leri de kendi kuracak. Önceden kurulu olması sebep olabilir diye düşündüm. Şimdi 13GB iniyor ve indikten sonra test edip yazacağım.
Sorunun kaynağını keşfettim. Ubisoft Forum'da gezerken gördüm. Yeni gelen güncellemeden sonra AMD Phenom II X6 1055T'de çalışmıyormuş.

Çözüm: Oyunun çalışması için SSE 4.1 desteği şart, o nedenle oyunu çalıştıramamıştım. SSE 4.1 destekli işlemciye yükseltme yaptım ve sorunum çözüldü. Yükseltme yapmadan önce bu yöntemi deneyin, olmazsa SSE 4.1 destekli bir işlemciye yükseltme yapın. Sorun çözülecektir.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı