The Crew 2 vs Forza Horizon 4

Kıyaslanamaz diyeni görünce deli oluyorum. Belki forza kadar kaliteli değildir ama çöp bir oyun değil bence. FPS kamerası ile her arabada aynı görüntüyü kullanmak yerine birçok iç tasarım eklemişler. Araba yarışı sarmazsa uçak, motor, tekne yarışları gibi alternatifler mevcut. Grafikleri de yerinde bence. Her ikisini de oynamadım Crew fanı da değilim ama kesinlikle kıyaslanamaz denecek kadar kötü değildir.

Her ikisini de oynamadım.
Bu yazdığınız cümle aslında neden böyle düşündüğünüzü belli ediyor.
Crew 2 çöp olmasından dolayı değil FH4'ün aşırı iyi olmasından dolayı kıyas kabul etmez.
(Metafor ile açıklamam gerekirse: Birisi Doğan SLX, Öteki Ferrari F40. İkisi de eski ancak hangisi daha iyi?)

Bu yazdığınız cümle aslında neden böyle düşündüğünüzü belli ediyor.
Crew 2 çöp olmasından dolayı değil FH4'ün aşırı iyi olmasından dolayı kıyas kabul etmez.
(Metafor ile açıklamam gerekirse: Birisi Doğan SLX, Öteki Ferrari F40. İkisi de eski ancak hangisi daha iyi?)
Forza Horizon oynamak isteyipte oynayamadığım ayrıca çıkışına kadar günleri saydığım oyundur asla inkar etmem kalitesini. Benim anlatmak istediğim aynı türde iki oyun karşılaştırıldığında biri diğerinin yapamadığını yapıyorsa bu oyunlar kıyaslanır. Sizin tabiriniz gibi FH4 aşırı kaliteli denir ama kıyaslanamaz demek lüzumsuzdur. BENCE.

Yeni konular

Geri
Yukarı