The Crew 2 yeniden yükleme istiyor

laststormangel

Centipat
Merhaba. Arkadaşlar ben Epic Games indirimlerinden The Crew 2 satın aldım ve oyunu yine Epic Games üzerinden indirdim daha sonra Ubisoft oturumu açmamı istedi hesabım olmadığı için yeni bir tane oluşturup kaydoldum. Ama oyun açılmadı oyuna tıkladığımda açılıyor yazıp birkaç saniye sonra tekrar oyna yazısı geliyor internetten biraz baktım oyunun dosya konumundan yönetici olarak çalıştırdığında hata düzeliyor diye gördüm yönetici olarak çalıştır dediğimde Ubisoft uygulamasını indirmeye başladı indirdikten sonra giriş yaptım uygulamaya ve ne göreyim oyunu indirmemi istiyor ama ben oyunu zaten Epic Games üzerinden indirdim bir de buradan Ubisoft uygulamasından indirmemi istiyor ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz bu konularda pek bilgim yok tekrar yüklemek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
U Play'i indirmen gerek zaten. Epic Games'ten başlatmayı dene büyük ihtimalle U Play'e de düşer.
Öyle oldu zaten benim demek istediğim ben oyunu epic games üzerinden indirdim zaten epic games ten başlatmayı denediğimde upley den indirmeyi başlatıyo neden aynı oyunu iki kere indirmek zorundayım saçma değil mi iki kez indirince pc de ki kat yer kaplamaz mı o zaman

Oyun dosyalarını kontrol ediyor olabilir.
U Play'in indirme dosya konumunu Epic Games'in oyunu indirdiği klasör yapın. Örnek olarak C:\Program Files\Epic Games

Oyun dosyalarını kontrol ediyor olabilir.
U Play'in indirme dosya konumunu Epic Games'in oyunu indirdiği klasör yapın. Örnek olarak C:\Program Files\Epic Games
merhabalar oyunu epic games üzerinden silip uplay den indirdim mecbur ama şimdi de oyunu açtığımda tam ekran olmuyor oyun benle oyun ynuyo resmen :) ne yapmalıyım F11 işe yaramıyor

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    525,4 KB · Görüntüleme: 76
Ekranın çoğu gözüküyor buradan karakteri seçin. Sonra büyük ihtimalle isim sorar ondan sonra ayarlara girmeyi denersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı