The Division 2 giyim nesnelerinin oyuna etkisi var mı?

Makaleler
3
Yer
Mersin
Komik olsun diye karaktere yazlık kıyafet giydirdim. Güneş gözlüğü, ayakta terlik var. Kıyafet ve aksesuarın herhangi bir etkisi yok diye biliyorum ama bugün birisi o kıyafetler savaşmaya uygun değil; bizim gibi giyinmen lazım dedi. Bunların saldırı veya defansa bir etkisi yok değil mi? Envanterden değil; giyim (apparel) kısmından bahsediyorum.

Tamamen kozmetik ama savaşmaya uygun değil derken daha kamufle ve koyu kıyafet tercih etmek dark zone da işine yarar. Diğer oyuncuların seni daha zor görmesi için yani.

Arkadaşlar konusu açılmışken sormak istedim, bu oyun için Türkçe bir yama bulunuyor mu? İngilizcem oyunun hikayesini anlayabilmek için yeterli bir seviyede değil maalesef. Sadece oyunda New York City'i ölümcül bir virüsün vurduğunu biliyorum ve bizim çok gizli bir ajan ekibinde yer alan bir ajan olarak oynadığımızı biliyorum. Ayrıca ilk oyunundan yedi ay sonrasını ele aldığının farkındayım, bildiklerim bu kadar. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar konusu açılmışken sormak istedim, bu oyun için Türkçe bir yama bulunuyor mu? İngilizcem oyunun hikayesini anlayabilmek için yeterli bir seviyede değil maalesef. Sadece oyunda New York City'i ölümcül bir virüsün vurduğunu biliyorum ve bizim çok gizli bir ajan ekibinde yer alan bir ajan olarak oynadığımızı biliyorum. Ayrıca ilk oyunundan yedi ay sonrasını ele aldığının farkındayım, bildiklerim bu kadar. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Yaması yok oyunun.

Yeni konular

Geri
Yukarı