Sürprizbozan The Elder Scrolls IV: Oblivion görev yeri gözükmüyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

barancavindar

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar, birkaç sene önce Oblivion'u eski bilgisayarımda oynamıştım bu ay tekrar aklıma geldi ve oynamak istedim oyunda bayağı bir geliştim fakat A Door in Niben Bay görevinde mekan gözükmüyor, sarı ve siyah ünlem işareti çıkıyor etrafta. Oyunu Steam'den indirmedim, Steam Community'de iki kişi aynı sorunu yaşamış ama ben Steam'den indirmediğim için ne yapmalıyım? Saygılarımla, oyunu tekrar silip yüklemek istemiyorum bayağı geliştim ne yapmalıyım? :(

Şu durumdan bahsediyorsanız Steam versiyonunda yaşamıştım ve "Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula" yaparak çözebildim. Oyununuz korsan ve böyle bir şansınız yok sanırım.
"Unofficial Oblivion DLC Patches" kurmanızı tavsiye ederdim ama korsan sürümlerde Oblivion Launcher'da modları aktif edeceğiniz "Data Files" kısmı açılmıyordu diye hatırlıyorum. Bizzat denemedim ama GOG üzerinde bir çözüm paylaşılmış.
https://support.gog.com/hc/en-us/ar...ptions-or-missing-Play-button-in-the-launcher

GOG çözümü işe yaramazsa modları Mod Manager ile yükleyerek ve Mod Manager üzerinden aktif ederek belki bu kısıtlamayı aşabilirsiniz. Bizzat Mod Manager ile modlama tecrübem olmadığı için yardımcı olabileceğim bir konu değil.

Kayıt dosyanızı yedekleyin, oyunu kaldırmayı ve yeniden yüklemeyi deneyin.
İndirimlerde GOTY veya GOTY Deluxe sürümünü almanız korsanla uğraşmanızdan daha iyi olur.

Son düzenleme:
Ta
Eğer şu durumdan bahsediyorsanız Steam versiyonunda yaşamıştım ve "Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula" yaparak çözebildim. Oyununuz korsan ve böyle bir şansınız yok sanırım.
"Unofficial Oblivion DLC Patches" kurmanızı tavsiye ederdim ama korsan sürümlerde Oblivion Launcher'da modları aktif edeceğiniz "Data Files" kısmı açılamıyordu diye hatırlıyorum. Bizzat denemedim ama GOG üzerinde bir çözüm paylaşılmış.
https://support.gog.com/hc/en-us/ar...ptions-or-missing-Play-button-in-the-launcher

GOG çözümü işe yaramazsa belki modları Mod Manager ile yükleyerek ve Mod Manager üzerinden aktif ederek bu kısıtlamayı aşabilirsiniz. Bizzat Mod Manager ile modlama tecrübem olmadığı için yardımcı olabileceğim bir konu değil.

Kayıt dosyanızı yedekleyin, oyunu kaldırmayı ve yeniden yüklemeyi deneyin.
İndirimlerde GOTY veya GOTY Deluxe sürümünü almanız korsanla uğraşmanızdan daha iyi olur.
Tamamdır hocam gog çözümünü bir deneyeyim duruma göre size bilgi veririm çok teşekkür ederim şimdiden <3

Yeni konular

Geri
Yukarı