The Elder Scrolls Online açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Lian

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Üye olmadan önce neredeyse tüm başlıkları okudum ama olmuyor açamıyorum. Dosyaların bütünlüğünü Steam'dan doğrulayamıyorum o seçenek kapalı. Oyuna Steam üzerinden başlat dediğimde 2-3 saniye bekleyip hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Oyun dosyaları içinden Game consultant seçeneğine tıkladığımda ise 0xc000007b hatası veriyor. Tüm DirectX'leri silip tekrar denilenleri kurdum o da çare etmedi.

Rapor paylaşın.

Sistemini paylaş diyeceğim. Bilgisayarın o kadar kötü olamaz herhalde.

Rapor paylaşın.

Katılıyorum ama önce başka PC'den Steam hesabınıza girip oradan yüklemeyi deneyiniz. Sorun PC'de mi Steam'de mi bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemini paylaş diyeceğim. Bilgisayarın o kadar kötü olamaz herhalde.

Katılıyorum ama önce başka PC'den Steam hesabınıza girip oradan yüklemeyi deneyiniz. Sorun PC'de mi Steam'de mi bakalım.

Sistemim yeterli. Ekran kartım işlemcim biraz eski ama yine de özellikleri yazayım: MSI 1070 Gaming X ekran kartı, Intel i7 4790 işlemci, 16 GB RAM.

Rapor paylaşın.

Forumda Türkçemin kullanılışından dolayı süreli bir ceza alınca ben de format attım bilgisayarıma. Temiz kurulum yapıp oyunu tekrar kuracağım. Eğer herhangi bir olumsuzlukla karşılaşırsam hemen dediğiniz gibi yazacağım. Teşekkürler.
Arkadaşlar, meğer çare format atmakmış. Format atınca kurulumu yaptım ve oyuna girebildim. Burayı biraz boşuna meşgul ettim kusuruma bakmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı