The elder scrolls® Online alınır mı?

Yizzlo

Kilopat
Oyuna sıfırdan giriş yapmak iyi bir fikri mi? Bir de tek başına oynamak mümkün mü yani ekiple girmeden ilerlemek çok zor olur mu? Yenisi çıkacak diye haberler okuduğumu hatırlıyorum bu durumda alınır mı oyun? Son sorum giriş yapmak için para ödeniyor mu yoksa sadece 1 kere ödemeden sonra bitiyor mu?

1 defa ödeme yapıyorsunuz, FF gibi değil. Şu anda indirime girmişken alınabilecek en iyi belli başlı MMORPG' lerden birisidir.
Ayrıca en iyi PVP'ye sahip oyunlardan birisi olduğunu da söyleyebilirim. Eğer ki türe ilginiz var ise kesinlikle alabilirsiniz. Ben de solo oynuyorum, ekipsiz oynamak mümkün.

1 defa ödeme yapıyorsunuz, ff gibi değil. Şu anda indirime girmişken alınabilecek en iyi belli başlı MMORPG'lerden birisidir.
Ayrıca en iyi PvP'ye sahip oyunlardan birisi olduğunu da söyleyebilirim. Eğer ki türe ilginiz var ise kesinlikle alabilirsiniz. Ben de solo oynuyorum, ekipsiz oynamak mümkün.

Çıkacak çok MMORPG var hepsini deneyimlemeyi düşünüyorum. Baktım hiçbirine tutunamazsam ESO'yu deneme planım var. Skyrim serisini çok uzun saatler oynamış birisiyim. ESO sizce hala oynanır durumda mı/oynuyor musunuz?

Çıkacak çok MMORPG var hepsini deneyimlemeyi düşünüyorum. Baktım hiçbirine tutunamazsam ESO'yu deneme planım var. Skyrim serisini çok uzun saatler oynamış birisiyim. ESO sizce hala oynanır durumda mı/oynuyor musunuz?
Güncel olarak oynuyorum hatta yeni başladım sayılır. 1 hafta falan oluyor yaklaşık olarak.
Grafikler tatmin edici durumda, çok üst seviye bir beklentiniz yok ise.
Oyunda bulunan içerikler ise gerçekten çok iyi düzeyde.
İsterseniz sadece hikaye, ana görev, yan görev odaklı oynayabilirsiniz. Ya da belli bir guild veya arkadaş grubu ile pvp, raidler ile ilerleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı