The Elder Scrolls Skyrim vs The Witcher 2

The Witcher 2 hikayesel açıdan daha güzel. Fakat Sykrim gerek modları olsun, gerek ek paketleri olsun, gerek içeriği olsun daha uzun yıllar oynanabilecek, güncel kalacak bir oyundur. Ki yan görevlerle birlikte müthiş uzun bir oyundur.

Skyrim oynanış bakımından Witcher 1'in ancak rakibi olabilecek bir oyunken ve Skyrim'in odağı oynanış iken bu karşılaştırmayı yapmak anlamsız bence.

Skyrim neymiş be dedim açıkcası. Bir süre sonra aynı şeyi yap sıkılıyor insan. Oyunu özetliyeyim. Büyü ve silah ile ejderha öldür. Witcher 2 daha iyi. Ama Skyrim uzun. Ayrıca Witcher 2'nin Türkçe dil desteği var. Türkçe yamayla uğraşmana gerek yok.

İronik olacak, bana göre de Witcher 2 daha iyi bir oyun ama DLC ve modlarla birlikte bakacak olursak Skyrim'i daha uzun bir süre oynarsın. Tabi melee karakterden uzak durup dövüş dinamikleri yüzünden lanet okuyup silmezsen bu geçerli. Altmer mage, Bosmer archer ya da Khajiit assassin oynarsan berbat dövüş sistemi gözüne fazla batmaz.

Katılıyorum. Skyrim'in dövüş mekanikleri hiç canlı değil. Sıkıcı, gerçeksiz, ve saçma.

Skyrim neymiş be dedim açıkcası. Bir süre sonra aynı şeyi yap sıkılıyor insan. Oyunu özetliyeyim. Büyü ve silah ile ejderha öldür. Witcher 2 daha iyi. Ama Skyrim uzun. Ayrıca Witcher 2'nin Türkçe dil desteği var. Türkçe yamayla uğraşmana gerek yok.
Alakası yok.

Skyrim bana en itici oyunlardan biriydi, hikayesi güzel o bi' yana modlarla çevre daha da güzelleşiyor dünyayı yaşayasınız geliyor, bugün Skyrim'e başlasam hikayeyi ilerletmem dünyayı yaşarım.

Alakası yok.

Skyrim bana en itici oyunlardan biriydi, hikayesi güzel o bi' yana modlarla çevre daha da güzelleşiyor dünyayı yaşayasınız geliyor, bugün Skyrim'e başlasam hikayeyi ilerletmem dünyayı yaşarım.
O sizin düşünceniz. Ben de oyuna o heyecanla başlıyorum. Saçma dövüş mekaniklerini görünce direk siliyorum oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı