Çözüldü The Elder Scrolls v: Skyrim Special Edition mods kısmında 'no content found' yazısı yazıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Koushira

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
Ryzen 5 5000 serisi
Bilgisayara Steam'den the Elder Scrolls v: Skyrim Special Edition yükledim. Türkçe yama yapmaya çalışırken sorun yaşıyorum. İnternetteki yöntemlerde oyunun dosyalarına Türkçe yama dosyalarını atıyorlar ve oyun içerisinde 'mods' kısmından Türkçe yama modunu seçiyorlar ancak bende mods kısmında 'no content found' yazısı oluyor hep. Yani yama mod olarak görünmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Türkçe yama indirdim ve oyunun dosyalarına attım ama oyun içinde mods kısmında görünmüyordu. Bethesda için 13 yaş üstü olduğumu teyit edebileceğim bir mail adresi girmem gerekiyormuş. Ayrıca oyunun içerisindeki mods kısmında Türkçe yama olduğunu da yeni öğrendim. Teşekkürler.
Bilgisayara Steam'den the Elder Scrolls v: Skyrim Special Edition yükledim. Türkçe yama yapmaya çalışırken sorun yaşıyorum. İnternetteki yöntemlerde oyunun dosyalarına Türkçe yama dosyalarını atıyorlar ve oyun içerisinde 'mods' kısmından Türkçe yama modunu seçiyorlar ancak bende mods kısmında 'no content found' yazısı oluyor hep. Yani yama mod olarak görünmüyor.
Oyunun içindeki mods kısmında kendiliğinden yükleniyor diye biliyorum. Neden dışarıdan yüklüyorsunuz?

Mods kısmına girecekseniz dosyayı kendiniz atmanıza gerek yok, direkt mod mağazasında türkçe yamayı aratarak kullanabilirsiniz. Eğer oyunun içerisindeki mods özelliğini kullanmak istemiyorsanız oyuna girerken açılan ufak pencerede play'e tıklamadan önce mods kısmına girip aktif edebilirsiniz.

Türkçe yama indirdim ve oyunun dosyalarına attım ama oyun içinde mods kısmında görünmüyordu. Bethesda için 13 yaş üstü olduğumu teyit edebileceğim bir mail adresi girmem gerekiyormuş. Ayrıca oyunun içerisindeki mods kısmında Türkçe yama olduğunu da yeni öğrendim. Teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı