The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition nasıldır?

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition indirimdeyken alınır mı? Oynayan var mı? Hikaye oyunlarını severim.
Sanırım Dünya üzerinde Skyrim oynamayan yoktur. Geçen incelemeler kısmında denk gelmiştim, 75 yaşındaki bir insanın bile oynadığı bir oyun. 50 kere tekrar tekrar çıkış yapmasına rağmen grafik hariç hiçbir şeyi değişmemiş sorunlu bir oyundur. Modlama illaki yapmanız gerekiyor. Hem oyun daha eğlenceli hale geliyor, hem de daha stabil oluyor. Misal 60FPS üstüne modlama yapmadan çıkamazsınız. Çıktığınız an oyun motoru bozulur, abidik gubidik hatalarla karşılaşırsınız. Oyunu tavsiye ediyorum. Bıkmayacağınız, sıkılmayacağınız bir gameplay tarzı ve muhteşem müzikleri var.
Zamanında Witcher 3 ile karşılaştırmıştım. Özür dilerim Skyrim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunun öyle güzel bir dünyası var ki, oyunda size verilen atı bile kullanmıyorsunuz. Her yere koşarak gitmeyi tercih ediyorsunuz. Atmosferi çok güzel.
Şu ve benzer müzikler oyunun öyle aşamalarında giriyor ki, size yaşattığı anlar paha biçilemez oluyor.

Son düzenleme:
Sanırım dünya üzerinde Skyrim oynamayan yoktur. Geçen incelemeler kısmında denk gelmiştim, 75 yaşındaki bir insanın bile oynadığı bir oyun. 50 kere tekrar tekrar çıkış yapmasına rağmen grafik hariç hiçbir şeyi değişmemiş sorunlu bir oyundur. Modlama illaki yapmanız gerekiyor. Hem oyun daha eğlenceli hale geliyor, hem de daha stabil oluyor. Misal 60FPS üstüne modlama yapmadan çıkamazsınız. Çıktığınız an oyun motoru bozulur, abidik gubidik hatalarla karşılaşırsınız. Oyunu tavsiye ediyorum. Bıkmayacağınız, sıkılmayacağınız bir gameplay tarzı ve muhteşem müzikleri var.
Zamanında Witcher 3 ile karşılaştırmıştım. Özür dilerim Skyrim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyunun öyle güzel bir dünyası var ki, oyunda size verilen ATI bile kullanmıyorsunuz. Her yere koşarak gitmeyi tercih ediyorsunuz. Atmosferi çok güzel.
Şu ve benzer müzikler oyunun öyle aşamalarında giriyor ki, size yaşattığı anlar paha biçilemez oluyor.

Teşekkür ederim oyunu almaya karar verdim ama modlama kısmı kafamı karıştırdı şimdi 165 Hz monitörüm var hangi modu kurmam gerekiyor 60 FPS üstüne çıkması ve hata vermemesi için bir de oyunun orijinalini bozmak istemiyorum sadece kare sayısını değiştiren mod varsa kurarım.

Teşekkür ederim oyunu almaya karar verdim ama modlama kısmı kafamı karıştırdı şimdi 165 Hz monitörüm var hangi modu kurmam gerekiyor 60 FPS üstüne çıkması ve hata vermemesi için bir de oyunun orijinalini bozmak istemiyorum sadece kare sayısını değiştiren mod varsa kurarım.
İlk öncelikle kendinize bir Nexusmods üyeliği oluşturun. Mod launcher olarak Mod Organizer 2 tavsiye ediyorum.
Şuradan kayıt olduktan
Buradan ise Mod Organizer'ı indirdikten sonra yeniden yazarsanız yardımcı olabilirim.

İlk öncelikle kendinize bir nexus mods üyeliği oluşturun. Mod Launcher olarak mod organizer 2 tavsiye ediyorum.
Şuradan kayıt olduktan.
Buradan ise mod Organizer'ı indirdikten sonra yeniden yazarsanız yardımcı olabilirim.

Tamam tüm her şeyi kurdum ve oyun içinden Türkçe olması için yama vardı onu da kurdum şimdi hangi modları kurmam lazım özellikle oyun grafikleri güzelleştiren modlar var mı hangi modları kurmam gerek.

Tamam tüm her şeyi kurdum ve oyun içinden Türkçe olması için yama vardı onu da kurdum şimdi hangi modları kurmam lazım özellikle oyun grafikleri güzelleştiren modlar var mı hangi modları kurmam gerek.
İlk önce SKSE64 kurmanız gerekli. Oyunu da Mod Organizer 2 ile SKSE64'den çalıştıracaksınız bu arada. Arkadaşın gösterdiği gibi direkt klasörden değil.
Kurulum videosu bu arada. SKSE64 kurduktan sonra modları atacağım.

Son düzenleme:
İlk önce skse64 kurmanız gerekli. Oyunu da mod organizer 2 ile skse64'ten çalıştıracaksınız bu arada. Arkadaşın gösterdiği gibi direkt klasörden değil.
Kurulum videosu bu arada. Skse64 kurduktan sonra modları atacağım.

Dediğin dosyanın kurulumunu yaptım şimdi ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı