The Evil Within'e şans verilmeli mi?

Makaleler
5
Yaz indirimlerinde oyunu aldım, 50 GB olduğu için ister istemez bir beklentiye girdim ama oyun ilk 40 dakikayla beni birazcık hüsrana uğrattı ve zayıf bir açılış yaptı açıkçası. Oyunu direkt iade etmeyi düşündüm ama gelen yorumlar genel olarak olumlu olduğu için buraya konu açmak ve danışmak istedim.

Sizce oyuna şans verilmeli mi? Yoksa iade etmeli ve paramı başka oyunlara mı harcamalı mıyım?

Yaz indirimlerinde oyunu aldım, 50 GB olduğu için ister istemez bir beklentiye girdim ama oyun ilk 40 dakikayla beni birazcık hüsrana uğrattı ve zayıf bir açılış yaptı açıkçası. Oyunu direkt iade etmeyi düşündüm ama gelen yorumlar genel olarak olumlu olduğu için buraya konu açmak ve danışmak istedim.

Sizce oyuna şans verilmeli mi? Yoksa iade etmeli ve paramı başka oyunlara mı harcamalı mıyım?
Kesinlikle şans verilmeli eğer ilk oyundan söz ediyorsan.

Evet, ilk oyundan söz ediyordum. Peki neden şans vermeliyim? Kendince oyundan bahseder misin? Oyun nerede ivme kazanıyor?
Grafikleri ve oynanışı çok güzele benziyordu Steam'de denemek için 2 saatliğine almıştım sonra iade ettim.
Neden iade ettiğimi sorarsan oyunun kötülüğünden değil ben de bir ruh hastalığı var oyunları satın almayıp 2 saat oynadıktan sonra iade etme hastalığı.

The Evil Within konusuyla, bölümleriyle, oynanışıyla süper bir oyundur. Kesinlikle oynayın. Değişik zorluk seviyelerinde oynayın. İlk bölüm tamamı ile stealth ve kaçış olduğu için yanlış değerlendirmeye yol açıyor.

Grafikleri ve oynanışı çok güzele benziyordu Steam'de denemek için 2 saatliğine almıştım sonra iade ettim.
Neden iade ettiğimi sorarsan oyunun kötülüğünden değil ben de bir ruh hastalığı var oyunları satın almayıp 2 saat oynadıktan sonra iade etme hastalığı.
Eğer iade sistemini suistimal etmeye çalışırsanız, Steam'in bu hakkı elinizden almayla ilgili açıklaması var. Dip not olarak belirteyim.

Grafik olarak ben umduğumu bulamadım. Sanki ekranda karıncalanma varmış gibi. Kaplamalar da zayıf aslında.
The Evil Within konusuyla, bölümleriyle, oynanışıyla süper bir oyundur. Kesinlikle oynayın. Değişik zorluk seviyelerinde oynayın. İlk bölüm tamamı ile stealth ve kaçış olduğu için yanlış değerlendirmeye yol açıyor.
Herkes bu konuda hem fikir sanırım. En son araba kazası yaptım ve ormanda kaldım.

Kesinlikle şans vermelisin ben oynadığım için mutluyum şahsen çünkü uzun bir aradan sonra ilk defa hikayesi yerli yerinde bir oyun oynamıştım. Hatta sana bundle olarak satın almanı öneririm çünkü oyun bittikten sonrasında aklında cevaplanmamış sorular kalacak bu soruların cevabını DLC paketlerinde bulacaksın. Ekran karıncalanıyor yazmışsın, yanlış hatırlamıyorsam oyunun menüsünde oyuna film efekti veren bir ayar vardı hem oyunu yarım ekran yapıyor hemde karıncalanmaya neden oluyordu gerekli ayarı kapatarak bu sorunu çözebilirsin ama ben film efektiyle oynamıştım oyuna ayrı bir hava katıyordu :D. Birde oyunu GameSatış sitesinden Bundle olarak 28 TL'ye alabiliyorsun Steam'den 7 TL daha ucuz şuan ama güvenilir bir yer mi bilmiyorum daha önce alışveriş yapmadım. Birde oyunun Steam sayfasında demo mevcut haberin olsun önce oradan al oyna istersen. Ama ben şahsen sana oyunu kesinlikle almanı öneririm.

@DenizG101 Steam'den de paket olarak almıştım zaten, teşekkürler. Bahsettiğiniz efekti kapattım oyunun başlarında ama karıncalanma onunla alakalı değil sanırım.

Şu an 3. bölümdeyim, oyun ne zaman ivme kazanacak? Senaryo tutarlı mı? Tekrar teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı