The Finals Açık Betası Açıldı!

Az önce oynadım ve çok beğendim. Oyunun mantığını Türkçe olmadığı için pek anlamasam da oynarken çok keyif aldım. Onamaya başlamadan önce sadece etraftaki nesnelerin yıkılabildiği klasik bir FPS oyunu bekliyordum ama çok daha farklı bir şeyle karşılaştım.

Az önce oynadım ve çok beğendim. Oyunun mantığını Türkçe olmadığı için pek anlamasam da oynarken çok keyif aldım. Onamaya başlamadan önce sadece etraftaki nesnelerin yıkılabildiği klasik bir FPS oyunu bekliyordum ama çok daha farklı bir şeyle karşılaştım.

Hocam kısa bir özet geçmek istedim. Vault açıldığında ona gidip aktif etmelisiniz.(o sırada cashoutlar da var fakat onlara vaulttaki parayı almadan gitmemeliyiz) vaultun içinden money çıkıyor. Sonrasında A, B, C cashout yazan yerlere vaulttan aldıgımız cashı sokuyoruz. Onu korumalıyız hesabımıza geçmesi için. Düşman geldiğinde onu e tuşuna basarak çalıyor. Eğer başarırsa Cashout'un simgesi maviden kırmızı olur ve geri alamazsak para onların hesabına geçiyor. 20.000 dolar yapan kazanıyor. İyi oyunlar, ben de zevkle oynuyorum. (düşman çalarken bankalardaki alarm gibi alarm çalıyor.) :D

Bence oyunu ücretli çıkarsalar daha iyiydi hileden geçilmeyecek oyun Free to play oyunların oyuncu kalitesi düşük oluyor heleki bu kadar düşük sistem isteyen bir oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı