Elektrikli bisiklete ne değişiklikler yapılabilir?

Öldüreceğini sanmıyorum, herkes kullanıyor zaten. Trendyol gibi sitelerden alıp kendin evde takabilirsin.

Her kol uyumlu mu (nasıl takacağımı bilmiyorum)

Öldüreceğini sanmıyorum, herkes kullanıyor zaten. Trendyol gibi sitelerden alıp kendin evde takabilirsin.
Veya nerede taktırabilirim servisi var ama orası takar mı @MutluLimon

Benim bisikletimde sizin attığınız gibi sarı soket yok (YouTube'dan baktım) bir tane pil kapağının altına boş beyaz 3 tane kablo girişi olan soket var o 3 kabloyu bağlamak gerekiyor her şeyini anladım ama bir türlü uzun kablolu gaz kolu bulamadım bulabileceğim bir yer var mı?

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle uyumludur, olmadı iade edersiniz. Kurulum için de şu videoyu izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya da YouTube'a "gaz kolu montajı" diye aratarak bulabilirsiniz.

Soketin üstünde siyah bir kapak oluyor onu çıkartmanız lazım, belki görmemişsinizdir bir daha bakın. Hatta foto atarsanız daha iyi olur.

Büyük ihtimalle uyumludur, olmadı iade edersiniz. Kurulum için de şu videoyu izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ya da YouTube'a "gaz kolu montajı" diye aratarak bulabilirsiniz.

Soketin üstünde siyah bir kapak oluyor onu çıkartmanız lazım, belki görmemişsinizdir bir daha bakın. Hatta foto atarsanız daha iyi olur.
Bisiklet yazlıkta yanımda değil ayrıca uyumlu değil hocam video linkini bırakayım buraya

Bisiklet yazlıkta yanımda değil ayrıca uyumlu değil hocam video linkini bırakayım buraya.
Hmm evet hocam zahmetliymiş. İnternette bir tane gaz kolu buldum fakat onun da yorumları pek iç açıcı değil, en iyisi siz gaz kolsuz kullanın boşuna başınız ağrımasın. Gaz koluna bir tek kalkışta ihtiyaç oluyor zaten, olmazsa da çok sorun değil.

Hmm evet hocam zahmetliymiş. İnternette bir tane gaz kolu buldum fakat onun da yorumları pek iç açıcı değil, en iyisi siz gaz kolsuz kullanın boşuna başınız ağrımasın. Gaz koluna bir tek kalkışta ihtiyaç oluyor zaten, olmazsa da çok sorun değil.

Bilmiyorum Bursa'daki servisin numarasını buldum oraya soracağım veya kablo ucuna ek falan yapıp denerim.

Hocam bu da reflektörlü mü?

Screenshot_2024-05-16-13-54-00-709_com.whatsapp.jpg

Nasıl takacağımı anladım ama kesme biçme yok adam biz takarsak garanti dışı diyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı