The Finals açık betasına 7.5 milyon kişi katıldı!

İkinci bir "Hyper Scape" faciası. Gün geçtikçe oyuncu sayısının azalmasını geçtim, optimizasyon sorunu olan bir oyun. Aşırı lag ve ping vardı oyunda. Diyebilirsiniz ki bu "play test" 7.5 milyon oyuncu katıldıysa ona göre hesabınızı yapıp sunucuları güçlendirmelisiniz. Kendisini tekrar edecek bir oynanışı olacağını düşünüyorum.
Oyun otomatik Asya sunucusuna bağlıyor. Kendiniz manuel olarak Avrupa sunucusuna bağlanırsanız lag ve ping sorunu olmuyor. Optimizasyonunda bu son betada bir sorun görmedim. Önce ki betalarda optimizasyon problemi vardı doğru.

4060ti 5600x ile low ayarlarda 90-120 fps aliyordum. Medium high epic vesaire yaptigimda gidim gidim ekran karti kullanimi artti ve fps azaldi. Optimizasyonu bence harbi sikintiliydi.

4060ti 5600x ile low ayarlarda 90-120 fps aliyordum. Medium high epic vesaire yaptigimda gidim gidim ekran karti kullanimi artti ve fps azaldi. Optimizasyonu bence harbi sikintiliydi.
Son update'de mi bu performansı aldınız? DLSS açtınız mı? Ben R5 7640HS - RTX 4060 ikilisi ile en yüksek ayarlarda DLSS açık vaziyette yüksek FPS'ler ile oynayabiliyorum.

Geri
Yukarı