The Forest gibi oyunları oynamaktan tırsıyorum

swezyyy

Centipat
Yer
Cu'nun Yanı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Uzun süre bekleyip en sonunda aldığım The Forest oyununu oynayamıyorum. 2-3 ay önce satın aldığım oyunu ancak benden başka 2 kişi ile oynarsam korkmuyorum.oyunda sizi takip eden bir kırmızı adam var. spoiler içindeki durum yüzünden korkuyorum ve mağaradaki canniballar veya evine saldırılması gibi olaylar yüzünden çok korkuyorum. Oyun korku kategorisi olsa da hayatta kalma olayını sevdiğim için oynamak istiyorum. Acaba nasıl bu korkumu yenebilirim?

Ben de saçma bir şekilde Minecraft moblarından korkuyordum. 2011'de başladım ve 2013'e kadar barışçıl modda oynadım. Haliyle mob kesmediğim için oyunu da bitirememiştim. :) Sonra inat ettim ve yaratıkları açıp oynamaya başladım, zaten alıştım sonrasında. 2013-2014'ten beri tırsmadan oynuyorum, hatta yaratıklarla kanka olduk. Forest'daki Cannibal'lar daha korkunç farkındayım, fakat yenmenin tek yolu üzerine gidip oynamak.

Ben de saçma bir şekilde Minecraft moblarından korkuyordum. 2011'de başladım ve 2013'e kadar barışçıl modda oynadım. Haliyle mob kesmediğim için oyunu da bitirememiştim. :) sonra inat ettim ve yaratıkları açıp oynamaya başladım, zaten alıştım sonrasında. 2013-2014'ten beri tırsmadan oynuyorum, hatta yaratıklarla kanka olduk. Forest'daki Cannibal'lar daha korkunç farkındayım, fakat yenmenin tek yolu üzerine gidip oynamak.

Haha kesinlikle bende Minecraft moblarından korkuyordum. Geçen sene fark ettim ki çok uzun süre (5 yıl) barışçıl modda oynadım. Sıkıldığım için bende öyle alışmıştım.

Oyunda sizi takip eden kırmızı bir adam var derken neyi kastettiniz?

SPOILER alın çabuk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haha kesinlikle bende Minecraft moblarından korkuyordum. Geçen sene fark ettim ki çok uzun süre (5 yıl) barışçıl modda oynadım. Sıkıldığım için bende öyle alışmıştım.

SPOILER alın çabuk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlarımla beraber 15 saat oynadım. Siz video atana kadar hiç fark etmemiştim.

Tek yenmenin yolu oynamak. Daha önce oynamış olduğum oyunları oynarken bile tırsarım. Dediğim gibi oynamadan korkunuzu yenemezsiniz.

Geri
Yukarı