The Forest "host not responding" hatası

DarkSays

Hectopat
Daha fazla  
5 dakikada bir oyundan atıyor host not responding deyip. Bıktım artık oyuna giresim olmuyor. Save de atmıyorum direkt en başa atıyor ne yapabilirim?

Eğer ki internetin yavaş veya sunucuyu açan arkadaşın interneti yavaş ise o hatayı alırsın. Ya da arkadaşın yanlış bölgeden açmış olabilir

Laptopta oynuyor isen bir Ethernet(ara kablo) kablosu tak. Sorunun çözülmüş olur.

Zaten Ethernet ile oynuyorum. Bir tek bende olmuyor 4 kiiyiz diğer 3 kişidede oluyor.

Hepinizde mi oluyor yoksa sunucu sahibi hariç geri kalan kişilerde mi oluyor.

Sunucu sahibi hariç.

20220628001434_1.jpg

Adadaydık bende yine böyle sorun oluştu ta yüzüp eve gitmeye çalışıyorum.

Sunucuyu oluşturan kişide sıkıntı vardır. Eğer ki bu sorun tek sende olsaydı. Bilgisayarda virüs taraması yap belki virüs girmiştir diyecektim ama bu sorun diğer arkadaşlarında da var. Yani sunucuyu başkası açarsa düzelir diye umuyorum.

Sunucuyu oluşturan kişide sıkıntı vardır. Eğer ki bu sorun tek sende olsaydı. Bilgisayarda virüs taraması yap belki virüs girmiştir diyecektim ama bu sorun diğer arkadaşlarında da var. Yani sunucuyu başkası açarsa düzelir diye umuyorum.

Ek olarak sürümlerde bir farklılık olabilir.

Ek olarak sürümlerde bir farklılık olabilir.

Peki dünyanın kaydının host dışında biri alabiliyor mu=?

Geri
Yukarı