The Forest hosta sonradan oyuncu eklemek

İşletim sistemi
Windows 10

1923BnJn

Femtopat
Daha fazla  
The Forest'ta birkaç arkadaş oynamak için host kurdum, 5 kişiydik. Sonradan gelen arkadaş olursa diye 8 kişilik açmıştım.
Sohbetimizi dinleyip girmek isteyen bir arkadaş oldu ve ona davet attım lakin giremedi. Sanırım oyunun açılış anında davetli olmadığı içindi.
Neyse daha yeni başladığımız için yeniden kurduk hostu ve 6 kişi oynamaya başladık. Şimdi bir arkadaşımız daha katılmak istedi ve o da davetli değildi.

Sıfırdan başlamadan bu arkadaşı hostumuza almanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı save üzerinden devam edebiliyorsunuz, tek yapmanız gereken aynı save üzerinden tekrar lobi kurup herkesi davet etmek. Yeni katılanlar sıfırdan başlar, diğerleri kaldığı yerden devam eder.

The Forest'ta birkaç arkadaş oynamak için host kurdum, 5 kişiydik. Sonradan gelen arkadaş olursa diye 8 kişilik açmıştım.
Sohbetimizi dinleyip girmek isteyen bir arkadaş oldu ve ona davet attım lakin giremedi. Sanırım oyunun açılış anında davetli olmadığı içindi.
Neyse daha yeni başladığımız için yeniden kurduk hostu ve 6 kişi oynamaya başladık. Şimdi bir arkadaşımız daha katılmak istedi ve o da davetli değildi.

Sıfırdan başlamadan bu arkadaşı hostumuza almanın bir yolu var mı?

Geri
Yukarı