The Forest yapılması gerekenler nelerdir?

cagrigunaydin

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
The Forest başladık küçük bir adaya evimizi yaptık tekneyle gel git yapıyoruz zombilerle yüzleşmekten korkuyoruz çünkü çok güçlü ve fazlalar ne yapmamız lazım?

The Forest başladık küçük bir adaya evimizi yaptık tekneyle gel git yapıyoruz zombilerle yüzleşmekten korkuyoruz çünkü çok güçlü ve fazlalar ne yapmamız lazım?
Yamyamların mağaralarını keşfedebilirsiniz biraz gelişip içinde mükemmel loot bulunuyor.

Mağaraları bulamazsanız da bir yamyamın sizi öldürmesine izin verin direkt mağaraya götürecektir sizi herhangi bir eşya kaybı da yaşamıyorsunuz.

Alışırsınız oyunun amacı o zaten yüzleşeceksiniz. Mağaralarına gireceksiniz. İlk baştaki sinematikte çocuğunuz kaçırılıyor ya yerliler tarafından. Çocuğunuzu onların elinden kurtarmak zaten oyunun amacı. Gezin tozun biraz survivor deneyimleyin bir şeyler bulun onların mağaralarından, fakat elinde sonunda ulaşacağınız yer onların mekanı.

Eger 2 kişi ve crack oynuyorsaız bizimle oynayabılırsınız 8.gündeyız şato savunması gibi sur ve tuzaklar diktik 2 kişi her gece oynuyoruz surival atıyoruz bitirmeye oynamıyoruz bayağı da sarıyor.

Sal üzerine evinizi kurun. Hem yamyamlar asla gelemez, hem de evinizi istediğiniz yere götürebilirsiniz.

İlk başta yamyamlarla savaşmak tehlikelidir normal olarak 1 2 tane yamyam öldürüp onları yakmalısınız bir kamp ateşi üzerinde sonra 6 tane kemik çıkacaktı eğer yanlış hatırlamıyorsam onlarla gelişmiş mızrak yapın sonra birazcık daha yamyam öldürerek 4 5 tane zırh yapın ve mağaralardan ilkine girin canınız azaldıkça ilaç için, eğer ilacınız yok ise yemek ve susuzluk barınızı yüksekte tutun mağaralara girdikçe mağaraların özel itemlerini alın ve böyle böyle oyunu öğreneceksiniz l tuşu ile çakmak yakılıp söndürülebilir mağarada 1 elinizde gelişmiş mızrak varken l basın ışık kaynağı olarak meşale donuyor ve kamp ateşi yakamıyorsanız işe yarar bu arada ev illaki yapın ve karaya yapmanızda sakınca yok ama arka tarafı denize baksa iyi olur biraz karışık oldu ama anlamışsınızdır umarım bir daha okudum ben zor anladım. :D

Geri
Yukarı