The Last of Us 2 nasıl ucuza alınır?

Z3dO

Centipat
Yer
Valentine
Daha fazla  
The Last of Us 2 oyununu satın almak istiyorum ama PS Store da 749 TL. Fiyat çok tuzlu. Bazı siteler uyguna satıyordu onu sormak için konu açtım, yardımcı olur musunuz?

En ucuz ikinci elden CD alabilirsiniz ya da Nays kart kullanarak PS Store'dan 100 lira daha düşürebilirsiniz ya da kış indirimini bekleyebilirsiniz. Hesaba para atma ve o parayı kullanarak satın alma diye bir şey varsa iki tane nays hesabı kullanarak birinden 500 (100 lira o karta para iadesi) diğerinden 250 lira (50 lira o karta para iadesi) ile sanki 150 liralık bir indirim yapmış gibi alabilrisiniz.

Son düzenleme:
O dediğiniz siteler muhtemelen PS hesabı satıyor. İkinci el kutulu oyun bulabilirseniz belki biraz daha ucuza alabilirsiniz.

The Last of Us Part 1 ile karıştırıyor olabilir misiniz? Bu 2. oyun henüz PC çıkmadı, başka sitelerin satabileceğini sanmıyorum. En ucuz ikinci elden CD alabilirsiniz ya da Nays kart kullanarak PS Store'dan 100 lira daha düşürebilirsiniz ya da kış indirimini bekleyebilirsiniz. Nasıl oluyor bilmiyorum ama hesaba para atma ve o parayı kullanarak satın alma diye bir şey varsa iki tane Nays hesabı kullanarak birinden 500 (100 lira o karta para iadesi) diğerinden 250 lira (50 lira o karta para iadesi) ile sanki 150 liralık bir indirim yapmış gibi olursunuz.

Satın alımda bir tane Nays hesabı kullanabilir. Kart kullanacağı için PS Store satın alımında bir adet kart bilgisi girebilir.

Son düzenleme:
@Myndoria tamam, bilgilendirme için teşekkür ederim. Bu arada key konusunu siz yazınca hatırladım ve mesajımı düzenledim. Başta PS Store için key olmaz sanıyordum ama TLOU P2 için; kinquin, G2A gibi yerlerden PS key ve hesap satıyorlardı. Bu iki siteye baktığımdan PS Store'dan daha ucuza göremedim.

Geri
Yukarı